Sylvesteri võrkpallurid kaotasid väärikalt

Sylvesteri peatreener Laimonds Raudsepp on rahul meeskonna võitlustahtega ja peab mänge kasulikeks uute kogemuste saamisel kohtumiseks tugevamate vastastega.

Rahvusvahelist võistlust Baltic Cup korraldatakse teist aastat. Turniiril osalevad Eesti, Läti, Soome ja Valgevene võrkpallimeeskonnad. Tänavuse võistluse esimese ringi mängude üheks toimumispaigaks Eestis valiti spordikompleks Virtus.

Virtus Sylvesterile üheks koduväljakuks

?Virtuse pallimängusaal on Sylvesterile üheks koduväljakuks. Lähtudes koostööprojektist Jõgeva linnaga aitame kaasa ka sellele, et siinse piirkonna elanikud saaksid vaadata tipptasemel võrkpallivõistlusi. Olles Baltic Cup esimese ringi mängude üks korraldajaid, otsustasime, et mängida tuleb Virtuses,? rääkis peatreener Laimonds Raudsepp.

Sylvester mängis Virtuses koosseisus Kristo Meius, Kristjan Kurik, Erko Valdmets, Kaspar Ots, Margus Sunduk, Mihkel Sepp, Viljar Vahter, Kuldar Männilaan, Ahto Tuuling, Ardo Kreek, Jörgen Talkop ja Lennart Kononov. Eelmise reede õhtul kohtuti Soome võistkonnaga PerPo Rovaniemi.

Sylvesteri võrkpallurid mängisid täie pingega, kuid jäid vastasele siiski alla. Soomlased võitsid 3:0.

Laupäeval alistasid põhjanaabrid sama punktivahega Läti võistkonna Polirus/ Biolar.

Väga tugevad vastased

Pühapäeval oli Polirus /Biolar aga vastaseks Sylvesterile. Meeskond oli ennast võrreldes reedese võitlusega veelgi rohkem kokku võtnud, mäng kulges tasavägiselt, kuid lätlased said siiski napi 3:2 võidu.

Jõgeva linnapea Viktor Svjatõsev ja linnavolikogu esimees Raul Kull autasustasid silmapaistvamaid mängijaid Baltic Cup esimese ringi mängudel. Karikas anti üle meeskonnale PerPo Rovaniemi. Sylvesteri parima mängijana sai auhinna Kristo Meius. Mälestusesemega tunnustati ka Laimonds Raudseppa hea koostöö korraldamise eest spordiklubi Sylvester ja Jõgeva linna vahel

Laimonds Raudsepp analüüsis rahvusvahelise võistluse esimese ringi mänge: ?Kaotused ei põhjustanud meile masendust. Tänavusel Baltic Cup võistlusel oleme sattunud ühte ringi väga võimekate vastastega. PerPo Rovaniemi on mitmekordne Soome meister ja kavatseb finaalis mängida ka käesoleval hooajal. Polirus/Biolar on seadnud eesmärgiks pääseda Läti meistrivõistluste finaali.

Mängude tulemusi mõjutas ka asjaolu, et Sylvesteri koosseis on uuenenud. Meeskonnas mängib mitmeid noori, kes kandideerivad ka Eesti Noorte Võrkpalli Rahvuskoondisse.

Järgmisena mängib Sylvester Eesti Meistriliiga võistlustel, kus me loodetavasti ei jää võiduta. Järgmised mängud Baltic CupŽil saavad teoks 15- 17 oktoobrini,? rääkis Raudsepp.

Spordikompleksi Virtus juhataja Toomas Klaarman ütles, et koostöö klubiga Sylvester on neil kestnud nüüd neli aastat. “Eesti paremikku kuuluv võrkpallivõistkond on aidanud kaasa noorte võrkpallihuvi ärgitamisele Jõgeval. Ühise projekti raames moodustasime tütarlaste võistkonna Sylvester Jõgeva, mille treeneriteks on Marju Kaarjärv ja Tiiu Õunap,? rääkis Klaarman.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus