Sylvesteri meeskond pidi Jõgeval leppima kaotusega

Esimene geim kaotati 17:25, teine vaid paari punktiga 29:27. Kuna kolmanda osamängu suutis Sylvester võita 25: 20, mängiti ka neljas geim, milles eestlased pidid taas vastu võtma kaotuse 19: 25.

Mitmed spordihuvilised aga leidsid, et vaatamata kaotusele oli mäng põnev ning osalenud võistkonnad üsna tasavägised.

“Oleks vaid rohkem õnne olnud,” ütles Peeter Künnap, kes tuli kaasa elama maadlejast pojale, kuid sai aega ka võrkpallimängu kiigata. “Pärast esimesi geime oli küll selline tunne, et nüüd on mäng tehtud, kuid meestel oli üht-teist siiski varuks,” ütles ta.

Kõrgetasemelist võrkpallilahingut oskab Jõgeva rahvas vääriliselt hinnata: saalis olid täidetud pea kõik istekohad, palju huvilisi jälgis võistlust ka püstijalu. Õhk oli pingest paks ning igat Sylvesteri meeskonna õnnestumist tervitati tormilise aplausiga. Vilistada ning jalgu trampida oskas publik ka: vastaste edu ei mahtunud siinsetele spordifännide hinge.

Spordihoone Virtus juhataja Toomas Klaarmani sõnul on Sylvesteri võrkpalliklubi Jõgeva linna pikaajaline koostööpartner ning seetõttu on esindusvõistkond igal aastal ka mõne tugevatasemelise mängu ka Jõgeval mänginud. “Sylvesteri peatreener Laimons Raudsepp on juhendanud nii meie treenereid kui ka mängijaid, Jõgeva mängijate tase on tublisti tõusnud,” ütles Klaarman. Jõgeva linnapea Viktor Svjatõ?ev tänas Sylvesteri peatreenerit toetuse eest Jõgeva võrkpallile ka väikese meenega.

Pühapäeval kohtus Sylvesteri meeskond teise Läti meeskonna, SK Elvi/Kuldiga, selle väga tasavägise mängu Sylvester võitis 3:2.

Pühapäevase mängu meeskonna parimaks mängijaks kuulutati Jõgevamaa noormees Erko Valdmets, kes jagas seda tiitlit Kristo Meiusega.

Mõlemad nädalavahetusel peetud kohtumised toimusid Schenkeri liigas, kus mängib kuus parimat Eesti ja kuus parimat Läti võistkonda. Pooled mängud peetakse Eestis, pooled Lätis.

EVA KLAAS

blog comments powered by Disqus