Suusatipud ja -tibud näitasid kuningamäel sprindikiirust

Põltsamaal Kuningamäe suusa- ja terviseradadel teisipäeval toimunud meeleolukal paarissprindivõistlusel olid Kuningamäe SK ja Põltsamaa Spordikooli noorte suusatajate paarilisteks Eesti paremikku kuuluvad murdmaa- ja laskesuusatajad. Tipud läbisid igas sõidus kaks 700meetrist ringi, tibud näitasid treener Eno Vahtra juhendamisel omandatud oskusi kahel 300 meetrisel ringil.

Finaalis olid kiireimad Greg-Emil Pärn ja laskesuusataja Tarvi Sikk, kes edestasid kümne sekundiga Nele Liis Kuuske ja Anette Veerpalut. Kolmanda koha said Robin Martti Lääts ja laupäeval laskesuusatamises esmakordselt Eesti meistriks tulnud Eno Vahtra.

Suusatippudest olid Põltsamaal stardis ka Alvar Johannes Alev, Karel Tammjärv, Algo Kärp, Marko Kilp, Andreas Veerpalu, Johan Talihärm, Grete Gaim, Martti Himma ja Põltsamaa suusalootus Hanna-Brita Kaasik, nende paarilistena käisid rajal Mari-Liis Jukk, Liisa Lisette Evert, Laura Külanurm, Art Markkus Tamm, Marek Saar, Jarmo Alliksaar, Selena Targama, Rain Pärnasalu ja Kerli Prohorenko.

Kuningamäe Spordiklubi, Kamari Haridusseltsi ja SA Põltsamaa Sport korraldusel toimunud suusaüritusel “Head aega, talv!” oli kõigil huvilistel võimalik tutvuda ka Venemaa murdmaasuusakoondise määrderekaga.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus