Suur pidu algab homme

Jõgeval sellel nädalavahetusel peetava I Eesti Naiste Tantsupeo esimese etenduseni on jäänud veel loetud tunnid. Jõgeva on peoks valmis. Meil on ühe hiljutise suurürituse kogemus, kui 2009. aasta suvel võõrustasime võidupüha paraadi. Toona saime kenasti hakkama, saame ka nüüd!

Kindlasti   on homne pidu nii pealtvaatajatele kui ka osalejatele üks kaunimaid  ja eredamaid elamusi sellest suvest.  Et seda rõõmsalt nautida, tasuks vähemalt pool tundi enne etenduse algust kohale tulla. Kes saabub aga naiste tantsupidu kaugemalt vaatama, siis autoga Jõgeva kesklinna trügima minna pole mõtet. Külalistele on mõeldud avar seitsme hektari suurune maastikuparkla Mustvee maantee ja Tähe tänava vahel.

Korraldustoimkonda kuulub üle 200 inimese ja Jõgevale on oodata umbes 11 000 peolist. Peo õnnestumisele aitavad kaasa  Kaitseliit, Naiskodukaitse, Jõgeva Haigla, Lõuna-Eesti Päästekeskus ja Eesti Politsei. Loomulikult tuleb suur abi linna- ja maavalitsuselt.

Paraku pole mobiilsidefirmad meie suurüritust piisavalt tõsiselt võtnud. Nii võib juhtuda, et tantsupeo külalised ja osalised ei saa kodustega ega ka platsil üksteisega telefonitsi kontakti, sest liinid on üle koormatud. Samuti puudub nii tantsupeol kui ka käsitöölaadal kaardimaksevõimalus ja rahaautomaadid on võrdlemisi kaugel, kesklinnas. Järelikult tuleks kõigil end ettenägelikult sularahaga varustada.

Kerget jalga esinejaile, unustamatuid elamusi publikule! 

11. juuni 2011

blog comments powered by Disqus