Suur osa Põltsamaa eelarverahadest kulutatakse võimla ehitamiseks

Linnavolikogu istungil eelarveprojekti tutvustanud Põltsamaa linnavalitsuse majandusnõuniku Maimu Kelderi sõnul osutus käesoleva aasta eelarve koostamine keerulisemaks seetõttu, et valmis peavad saama kaks kulukat objekti: Põltsamaa Ühisgümnaasiumi võimla ja linnavalitsuse haldushoone.

?Võimla peab kava kohaselt valmima suveks. Kiiresti on vaja lõpetada ka linnavalitsuse uue haldushoone remonditööd. Praegu rendib linnavalitsus pinda hoones, mida omanik soovib oma kasutusse saada,? selgitas Põltsamaa linnapea Jaan Aiaots. Ta märkis, et suur osa eelarverahast kulub ka vee- ja kanalisatsioonitrasside ehitustööde jätkamiseks, mida sel aastal tehakse 2,4 kilomeetri ulatuses, reoveepuhasti renoveerimise alustamiseks ja kõnniteede remontimiseks. Raha kulub ka ehitustööde lõpetamiseks osaühingu Põltsamaa Tervis tulevastes haiglaruumides.

Põltsamaa linnavolikogu kinnitas ka Põltsamaa Tervise ettepaneku, mille põhjal antakse neile 350 000 krooni sisustuse ostmiseks haigla palatitesse ja abiruumidesse.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus