Superstaari-showd juhivad Aigi Vahing ja Jüri Nael

?Ootan võistlejate nakatavat entusiasmi ja head klappi saate meeskonnaga,? sõnas Vahing. 

Jüri Nael avaldas heameelt selle üle, et saab olla superstaari sünni juures ja elada kaasa ühe tavalise, ent samas andeka noore inimese unistuste täitumisele.

?Mõlemad saatejuhid on mõningase telekogemusega, samas Eesti televaatajatele mitte ülemäära tuntud telenäod,? ütles saate produtsent Kaupo Karelson. ?Nad on avatud ja huvitavad inimesed, kes pakuvad kindlasti saatele lisaväärtust.?

Aigi Vahing on viimased kolm aastat õppinud Los Angeleses näitlejaks. Ta on selle aja jooksul edukalt osalenud enam kui 30 amatöörnäitlejate konkursil ning astunud üles paljudes filmides (?Anniversary?, ?Attraction?, ?Unborn Confessions? jpt). Möödunud suvel mängis ta ka oma esimeses Eesti filmis ?Jan Uuspõld läheb Tartusse?. Eestis on ta juhtinud mitmeid telesaateid (?Eesti muusikaauhinnad 2006?, ?Friik?, ?ZTV?) ning proovinud kätt ka raadiotöös (?Kahega lõunal? Raadio 2-s). Vahing on teinud kaastöid erinevatele Eesti ajakirjandusväljaannetele ning on ajakirja Stiil kolumnist.

Jüri Nael on Eesti üks tuntumaid ja tunnustatumaid koreograafe. Nael on Tallinna ülikooli koreograafiaosakonna juhataja ja õppejõud. Lisaks töötab ta koreograafiaõppejõuna Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lavakunstikoolis. Nael on olnud koreograafiks väga paljudes Eesti muusikalides, sh ?Fame?, ?Romeo ja Julia?, ?Chess?, ?West Side Story?, ?Georg?, Grease? jpt.

?Eesti otsib superstaari? esimene saade on eetris 11. märtsil.

ANNELY ADERMANN,
TV3 avalike suhete juht

blog comments powered by Disqus