Sügisjooksul osales ligi kakssada last

Möödunud laupäeval peeti Jõgeva linna staadionil teine laste Sügisjooks. Pereportaal.eu ja spordiklubi RAMM korraldatud võistlusel osales 177 jooksjat ning toimus ka maskottide võidujooks.

Möödunud laupäeval Jõgeva linna staadionil maha peetud laste sügisjooksule oli tulnud osalejaid üle terve maakonna. Kohal oli ka kaugemalt tulijaid, näiteks Tartust ja isegi Põlvast.

Lisaks osalejatele ja pealtvaatajatele olid võistlejaid ergutama tulnud maskotid: Päästeameti tubli abimees Nublu, politseinik Lõvi Leo ja Kass Felix Põltsamaa Felixi tehasest. Sügisjooksu kavatses külastada ka Energiajänes, kuid tehniliste viperuste tõttu ei jõudnud pikk-kõrv sel aastal kohale. Kõige pisemaid jooksjaid ehk kuni kolmeaastasi aitasid lisaks emmedele-issidele rajal kiiremini edasi ka maskotid.

Päeva naelaks oli kolme karvase maskoti omavaheline mõõduvõtt. Maskottide võidujooks nimetati ka ühtlasi Eesti maskottide meistrivõistluseks. 60-meetrisel distantsi algul tegi hea sprindi Kass Felix, kes poole maa peal otsustas siiski konkurente järele oodata. Tõenäoliselt meenus kassile  möödunudaastane sügisjooks, kus ta komistas ning kukkus. Tookord aitasid võistluskaaslased Felixi püsti ning ühiselt  jõuti üle finišijoone. Ka seekord lõpetasid kolm karvast sõpra Leo, Felix ja Nublu jooksu koos.

Kõik jooksudistantsi lõpetanud said auhinnad: nätsupaki Mentoselt ja ajakirja Egmont Estonialt. Lisaks loositi kõigi osalejate vahel välja perereis Rootsi, mille võitis Annaliisa Paalo, kes oli ka oma vanusegrupi kiireim jooksutüdruk. 

i

EILI KOITLA

Sügisjooksu 2010 vanusegruppide parimad

Tüdrukud

Vanessa-Mai Soolepp

Annaliisa Paalo

Kairin Tammel

Kärtyn Kaljusalu

Meriliis Martson

Kätlin Kruuberg

Kätri-Avelin Säärits

Kristiin Kesamaa

Mirjam Võsaste

Anna-Liisa Kaste

Sandra Võsaste

Kreete Pärtelpoeg

Poisid

Jaagup Tamm

Kaspar-Jaan Heljand

Kevin Tühis

Kristo Voitk

Mattias Säärits

Sander Õunapuu

Taivo Pärnamets

Jorgen Helbre

blog comments powered by Disqus