Spordist lühidalt

Avavoorus palju väravaid 

Selle aasta Põltsamaa piirkonna meistrivõistlustel jalgpallis löödi avavoorus 25 väravat. Puurmanis võitis kohalik meeskond  Põltsamaa valla Tervise 3:2, Põltsamaa Sport alistas 9:3 Põltsamaa Spordikooli, Imaveres kaotas  spordiklubi Ludus sealsele meeskonnale 0:8. 

Külaseltsid võistlesid males, kabes ja saskus 

Villu Ojassalu eestvedamisel võistlesid Pajusis Põltsamaa ja Pajusi valla mitmete külaseltside lauamänguhuvilised. Külalistena osalesid ka Koigi valla saskumängijad.

Males tõid Pajusi külaseltsile võidu abielupaar Aita ja Arne Kurg, kabes ja saskus said  Võisiku-Kundrussaare külaseltsile esikohad  Kaljo ja Otto Ojassalu. 

Põltsamaal ilmavalgust näinud maailmameister 

Põltsamaal 60 aastat tagasi sündinud Raul Randmäe tuli hiljuti Bratislavas üle 125 kg kaaluvate meeste hulgas maailmameistriks tõstekangi surumises lamades. Võidu tõi kolmandal katsel üles surutud raskus 207,5 kg. Noore mehena oli ta ka tubli kuulitõukaja (parim tulemus 14.65) ja kettaheitja (parim tulemus 53.80). 

Tihe konkurents 

Maakonna meistrivõistlustel bridzhis paaridele on sellel aastal esikohale pürgimas ka Jaak Sibul-Ain Maantee, kellel on 13 mängitud voorust 6 auhinnalist kohta.

7 auhinnalise kohaga ja ühe enampunktiga Jaan Suti-Villu Ojassalu ees on liidrid Kalle Ojassalu-Jüri Mekšun. Mullused meistrid Mihkel Viirelaid-Lembit Kapp on jõudnud esikolmikusse viiel korral.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus