Spordist lühidalt

 

Saavutati 17 auhinnalist kohta

 

Eesti Spordiveteranide Liidu kergejõustiku meistrivõistlustelt, mis peeti Rakveres, tõid esikohad koju Silvi-Mai Eerma kuulitõukes ja kettaheites, Urve Rillo vasaraheites, Juhan Tennasilm 100 m jooksus ja kaugushüppes, Heino Põldoja 800 ja 5000 m jooksus ning Villu Ojassalu kettaheites ja 100 m jooksus.

Urve Rillo sai veel teise koha raskusheites, kolmanda koha odaviskes ja kettaheites, Villu Ojassalu teise koha kuulitõukes  ja kaugushüppes,  Ülo Kuusk kolmanda koha vasaraheites ja kuulitõukes, Aivo Mirka kolmanda koha kettaheites.

3. juulil võistlevad Jõgeval viiel spordialal Jõgeva ja Põltsamaa piirkonna spordiveteranid, et esineda hästi Eesti Spordiveteranide Liidu 44. suvemängudel, mis peetakse 16. ja 17. juulil Jõgeval.

 

Lossipäevadel mängiti võrkpalli

 

Põltsamaa lossipäevade võrkpallivõistlustel ranna liivastel väljakutel viisid naistest esikoha ülikoolilinna Reet Alas ja Anu Tsirkel.

Meeste finaalmäng endise põltsamaalase Reimo Alasi ja Henri Kuke ning Harjumaa paari Tanel Türna-Andres Leismanni vahel oli ülimalt tasavägine. 2:1 võitsid Alasi-Kuke (viimane geim 16:14).

Lossijooksus jäi nii naiste kui meeste kaksikvõit kodumaakonda.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus