Spordist lühidalt

Sport kõigile

Selle deviisi all peeti Felixhallis eelmisel pühapäeval kuue võistkonna osavõtul tuliseid võrkpallilahinguid. Põltsamaa ja Torma valla vaheline teine sõpruskohtumine lõppes esimeste 3:1 võiduga.

Turniirivõidu sai aga võistkond Anti, kus mängisid Merilin Susi, Raina Kaus, Alo Lints, Tarmo ja Indrek Mäe ning Anti Kivimets.

Esikohta ei suudetud kaitsta

Kui möödunud aastal võitsid Mihkel Viirelaid-Lembit Kapp ja Jaan Sutt-Villu Ojassalu  bridzhis ülekaalukalt Türi Raadiomasti 35. nelikute turniiri, siis 36. turniiril, kus esimest paari asendasid Jaak Sibul-Ain Maantee, kaotati esimesele ja teisele kohale tulnud Türi esimesele võistkonnale ja Suure-Jaanile.

Saskumängijaid oli 40

Põltsamaa piirkonna sügishooaja IV voorus saskus istus kohvikus Rivaal mängulaudade taha 40 huvilist.

71 punkti 72 võimalikust said kirja Jaan Palts-Margus Haan, 66 punkti Madis ja Margus Kill, 65 punkti Villu Ojassalu ja Villu Suik.

Tähtsamad võistlused paigas

Eesti Spordiveteranide Liidu volikogu kinnitas 2008. Aasta tähtsamate võistluste kalenderplaani. Bridzhi meistrivõistlused nelikutele ja paaridele peetakse 12. aprillil Pajusi kultuurimajas, kurni meistrivõistlused 14. juunil Põltsamaal,  kergejõustiku meistrivõistlused 28. Ja 29. Juunil Jõgeval.

Eesti Spordiveteranide Liidu 41. Suvemängud peetakse 12. Ja 13. Juulul Narvas, Kalju Terase, Ülo Kaha ja Endel Eerme mälestusvõistlused kergejõustikus vastavalt 17. mail, 1. augustil ja 13. Septembril.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus