Spordiklubil Tähe on esimene meistrivõistlus võidetud

Eesti meistrivõistlustel vanuseklassi U-13 meeskondadele alistas Jõgeva Tähe Ääsmäe spordiklubi 5:4 ja Jäneda Spordiklubi Saku Fortuuna 8:0. Jõgeva Spordikeskuses Virtus toimunud finaalmängus alistas Tähe 10:1 Jäneda võistkonna. Meistritiitli võitnud Tähe poiste meeskonnas mängivad väravavahid Gerno Rebane ja Martin Rebane, kapten Sander Kinks, Mart Laansalu, Taavi Hansing, Daniel Matsukevits, Siim Selgis, Steven Heinola, Keijo Kalm, Artur Rimkevicus, Sander Laas, Anti Annuk, Mario Evert, Marko Traks, Kaspar Virkus. Võistkonda treenib Marko Saksing.

Meistrivõistluste käigus võitis Tähe U-13 meeskonna poisid ka mitmeid tiitleid individaalselt. Daniel Matsukevits tunnistati resultatiivsemaks mängijaks nii põhiturniiril kui ka play-offi mängudel. Parimaks väravahiks valiti Gerno Rebane ja parimaks kaitsjaks Sander Kinks.

Eesti saalihoki meistrivõistlustel naiskondadele on praeguseks lõppenud põhiturniir. Jõgeva Tähe neiud võitsid otsustavas mängus 3-2 Tamsalu EBE-d. Kolm väravat lõi Tähele Jane Suvvi. Mäng Tartu ÜSK-ka võideti 3-1 ja Tähe piigadest tabasid vastase väravat Teele Randoja, Mari Liis Palmiste ja Riin Budell. Tähe tütarlapsed lõpetasid põhiturniiri teise kohaga ja pääsesid kohe poolfinaali

?Hea, et Tähe tütarlapsed, kes tänavustel meistrivõistlustel üsnagi keskpäraselt alustasid järjest edukamalt mängima hakkasid. Alates märtsist juhendab Jõgeva Tähe tütarlaste võistkonda Lauri Hõim, kes oli treeneriks ka aastal 2002, mil võideti Eesti meistritiitel,? lausus sordiklubi juhatuse esimees Marko Saksing.

Spordikeskuses ?Virtus ? toimunud kohtumistega lõppes ka vanuseklassi U-17 teine ring. Etapi võitis täiseduga Jäneda spordiklubi, kes kogus 8 punkti. Poolfinaalides kohtuvad Jäneda spordiklubi Viskoosaga ja Jõgeva Tähe Saku Fortuunaga.

Teise ringi parimate mängijate hulka on valitud Tähe võistkonna liige Keio Kanna.

Marko Saksing märkis, et ka sel nädalavahetusel mängitakse spordikeskuses Virtus saalihokit nii rahvusvahelises kui ka üle-eestilises kategoorias. Laupäeval kell 11 30 on Jõgeva Tähe esindusmeeskonna ja Läti meeskonna Rubene vaheline järjekordne sõpruskohtumine. Samal päeval kell 18.00 ja pühapäeval kell 11.00 kohtuvad Eesti meistrivõistluste veerandfinaalis Tähe II ja Tartu ÜK/ ISIC.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus