Spordikeskuses Virtus alustati pallimängusaali renoveerimist

Möödunud aastal paigaldas Jõgeva linna ettevõte Stesamex spordikeskusele uued uksed ja aknad ning võitis ka tänavuse vähempakkumiskonkursi  renoveerimistööde tegemiseks samas majas. Firma juhi Andres Steini sõnul pahteldatakse ja värvitakse pallimängusaali seinad.

Seinad pole kuusteist aastat pintslit näinud

?Seinte värvimine on väga vajalik. Senine värvkate pärineb veel aastast 1989, mil spordihoone avati,? ütles spordikeskuse juhataja Toomas Klaarman.

Ta märkis, et siseviimistlustöödeks kulub  260 000 krooni, mis eraldatakse Jõgeva linna eelarvest.

Stesamex paigaldab pallimängusaali ka uued toolid pealtvaatajatele. ?Senini on saalis olnud pehmema kattega toolid. Uued istmed on puidust. Selliseid on viimasel ajal meil kasutusele võetud paljudes teisteski  spordirajatistes. Suureneb ka istekohtade arv saalis,? rääkis Toomas Klaarman.

Rohkem istekohti pealtvaatajatele

Mitmete tippvõistluste, näiteks saalihoki meistrivõistluste ja karikavõistluste ajal on senini Virtuse pallimängusaalis kõik istekohad hõivatud olnud, mistõttu osal pealtvaatajatest on tulnud püsti seista.

“Renoveerimistööd kestavad augustini. Virtuses töötavad meie ettevõtte kolm kuni kuus töömeest,? ütles osaühingu Stesamex juhataja Andres Stein.

?On hea, et spordikeskus järjest uueneb, mis soodustab nii treeningute läbiviimist kui ka võistluste korraldamist. Kuigi pallimängusaalis kestavad praegu renoveerimistööd, on endiselt võimalus treenimiseks kasutada aeroobikasaali ja jõusaali,? nentis Virtuse juhataja Toomas Klaarman.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus