Spordi Lühiridu

Toimus juubeliturniir 

Puidufirma ORTHEZ pidas 5. korda turniiri vene kabes, mis kujunes väga pingeliseks. Osalejaid oli 26, neist 6 naist. 10 osalejat oli Tartust ja Tallinnast. Üheksa mänguvooruga kogus võitja Algo Laidvee Tartust 14 punkti (5 võitu ja 4 viiki). Järgnesid võrdselt 13 punkti kogunud Uno Plakk ja Urmas Paluoja ning neljas oli Jüri Hermann. Naiste arvestuses olid paremad Aili Visnapuu ja Marika Azojan punkte 12 ja 11. Üldarvestuses seitsmes ja firma arvestuses parim oli Kalle Lokk.  Kümme punkti said kirja Arvo Koppel, Jaan Peets, Enno Eerma ja Jüri Lätt. Kõik paremad said auhinnaümbriku. Mängijad tänavad firma juhatajat, kabeklubi presidenti, peakohtunik Ülar Poomi ning kohvilaua katnud Aime Lauri. 

Kabe on tõusuteel

Jõgeva Kabeklubi seeriaturniiri 8. etapil oli 14 võistlejat, neist 3 naist. Järgnesid Kaljo Siimer, Lembit Maidla ja Kaarel Ots Jõgevalt ning Paul Evard Põltsamaalt, punkte vastavalt 11, 11, 10 ja 10. Kabeklubi meistri selgitamisel arvestatakse 6 paremat 9 etapist. Kaheksa etapi järel on liider Uno Plakk, punkte kokku 93. Järgnevad P. Evard, K. Ots, S. Luht, K. Lokk ja K. Siimer, punkte vastavalt 66, 64, 62, 62 ja 59. Seega on esikuuikus ainult meie maleklubi liikmed. Järgmine ja viimane etapp toimub 19. detsembril. Järgmine superturniir peetakse 5. detsembril Palamusel. Jõgeva Kabeklubi esindus osales Eesti võistkondlikel (64) kabe meistrivõistlustel, kus jagati hiidlastega 5.-6. kohta. Seitsme esinduse hulgast võitis Järvamaa nelik. Meie klubi liikmetest olid paremad M. Azojan ja U. Plakk.

SULEV LUHT

Saaremaalt karikavõit

 

Eesti Maaspordi Liidu Jõud C-klassi poiste karikavõistlustelt võrkpallis, mis peeti Orissaare spordihallis, tõid Toivo Uusna juhendusel treeninud Taavi Arula, Andre Maisväli, Martin Raudnagel, Sander Kulp, Mikk Kesküla, Märt-Hendrik Olm ja Alex-Anton Lojander Põltsamaale esikoha. Orissaares võistlesid seitsme maakonna noorvõrkpallurid.

 

 

Finaali pääsesid Paide ja Põltsamaa neiud

 

Möödunud pühapäeval pääsesid ajalehe Vooremaa karikavõistluste finaalmängudele võrkpallis  Põltsamaa alagrupist Paide linna ja Põltsamaa spordikooli naiskond, olles 3:0 paremad Mustvee linna naiskonnast. Paide ja Põltsamaa vahelises  kohtumises jäi peale Paide 3:2 (viimane geim 16:14).

Samas sarjas võitis Põltsamaa linna meeskond Põltsamaa valda 3:0 ja Eesti rahvaliiga kohtumises Tamsalut samuti 3:0.

 

 

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus