Spordi lühiridu

Lööme kaasa!

Maakonna veteranide MV kabes (64) oli kaheksa osalejat. Jõgeva kandi meeste ees võitis Põltsamaa meister Paul Evard 10 punktiga 14-st. Järgnesid Urmas Visk, Sulev Luht ja Lembit Maidla.

Paul Evard on võitnud kõik  kolm seni maakonnas peetud turniiri, järgnevad Urmas Poom ja Kalle Lokk. Mulluse hooaja parima selgitamisel arvestati 9 paremat tulemust. Võistlusi peeti maakonnas üldse neliteist, pingerida on järgmine.

Esimeseks tuli Kaarel Ots, punkte kokku 447. Järgnevad Sulev Luht 437, Urmas Visk 436, Kalle Lokk 433, Paul Evard 427, Lembit Maidla 404, Ärni Aia 402, Rein Orav 401 punktiga. Naistest olid paremad Mare Plakso, Riina Jaanuska ja Taimi Pihelpuu.

Maakonna meistrivõistlused toimuvad 9. märtsil Jõgeva päästeteenistuse õppeklassis, algus on kell 10. Tulge mängima!

SULEV LUHT

 

Põltsamaa võrkpallipoisid esiliigas

Põltsamaal Felixhallis peeti 1993./1994. a sündinud poiste üleminekumängud võrkpallis. Osalejaid oli Pärnust, Tartust, Viljandist ja Põltsamaalt. Pärnu ja Põltsamaa mängijad pääsesid esiliigasse ja said õiguse osaleda võrkpalliföderatsiooni karikavõistluste finaalmängudel. Seega tuleb meie võrkpallipoistel kahe nädala pärast rinda pista Võru, Narva, Rakvere ja veel kolme võistkonnaga.

Põltsamaa poistest paistsid hea mänguga silma Markel Luik ja Risto Liiv.

VILLU OJASSALU

blog comments powered by Disqus