Spordi lühiridu

Viiratsist kuus auhinnalist kohta

Mulgimaa ühe kunagise tublima kergejõustiklase ja kurnimängija Voldemar Vaaro 8. mälestusvõistlustel Viiratsis oli heas võistlushoos Villu Ojassalu, kes jõudis paremate hulka kõigil neljal kavas olnud kergejõustikualal. 60 meetri jooksus ja odaviskes oli ta esimene, kuulitõukes teine ja hoota kaugushüppes kolmas 16 võistleja hulgas.

Kurnimängus oli 60-69-aastaste hulgas Vladimir Valejev esimene ning Villu Ojassalu üle 70-aastaste meeste grupis teine.

Poisid võitsid, mehed kaotasid

Eesti jalgpalli meistrivõistlustel said Põltsamaa noorjalgpallurid sügisringi avakohtumisel revansi Elva üle, võites neid koduväljakul 6:1 (Elvas kaotati 1:3). Põltsamaa täiskasvanute meeskond sai III liigas oma alagrupis Võrus teise järjestikuse kaotuse, vandudes alla koguni 0:6, kusjuures esimene poolaeg kaotati ainult 0:1.

Võisiku külas mängiti palli ja saskut

Põltsamaa linnapea Jaan Aiaots, Põltsamaa Majandusühistu esimees Jüri Männiksaar, kaugsõiduautojuht Jaanus Kondas ja Villu Ojassalu mängisid Võisikul nii võrk- kui ka jalgpalli. Jalgpallis toetasid veteransportlasi kohalikud neiud Reelika Heinaru ja Epp Sepri. Võrkpallis võitsid linnamehed Võisiku mängijaid 2:0, kaotasid aga jalgpallis külanoortele 0:5.

Saskus tegi kaasa huvilisi Kõost, Kolga-Jaanist, Kamarist ning ka Võisiku ja Kundrussaare külast. 57 punktiga 60 võimalikust võitsid esikoha Martin Villems ja Feliks Roos Kõost, jättes teiseks Andres Üti ja Heldur Aasmaa Kamarist ning kolmandaks kohalikud mängijad Valdek Agu ja Evald Sepa.

Kaks medalit Põltsamaa petankistidele

Põltsamaal läbi viidud Eesti Spordiveteranide Liidu meistrivõistlustel petankis olid kõige arvukamalt esindatud Ida-Virumaa mängijad. Võistkondlikult kuulus neile ka esikoht. Põltsamaa mängijad said 8 võistkonna hulgas neljanda koha. Individuaalselt olid naiste vanusegrupis 55 aastat ja vanemad Maire Lepp teine ning Anne Jüris kolmas.

Naistest viisid vabariigi meistri tiitli koju Lii Limberg Tallinnast ja Arija Rimbience Võrust. Meestest said selle tiitli Juhan Neiland ja Enno Konsa Ida-Virumaalt.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus