SPORDI LÜHIRIDU

Võisteldi noorusliku särtsuga

Kalju Terase 16. mälestusvõistlustel kergejõustikus oli kaasalööjaid nii pea- kui ülikoolilinnast, Mulgi- ja Järvamaalt ning mujaltki, kokku 23 mees- ja 13 naisveterani.

Vanimate võistlejate eriauhinnad andis võistluste organisaator Villu Ojassalu üle 82-aastasele Nora Kutile Tartust ja 78-aastasele Hilja Bakoffile Viljandist.

Kunagise kettaheite rekordiomaniku Kalev Külvi õde Mare heitis ketast 35.15, tõukas kuuli 10.30. Kümnevõistlejana tuntud Priit Paalo tõukas kuuli 12.73 ja heitis ketast 42.08. Kalju Terase 54-aastane poeg Jüri sai odaviskes kirja 31.12, kuulitõukes 10.55.

Tasavägine bridziturniir

Kevad- ja suvekuudel mängitakse Põltsamaal Rivaali kohvikus bridzi iga kuu esimesel ja kolmandal neljapäeval kell 18.

19. mail peetud turniir paaridele oli üks viimaste aastate tasavägiseim. Võitjad Mihkel Viirelaid-Lembit Kapp kogusid 55, järgmised Jaan Sutt-Villu Ojassalu ja Eduard Rumvolt-Endel Epro 48 punkti.

Avaturniiri võitsid Kuuri talu võrkpallurid

Põltsamaa harrastusvõrkpallurid pidasid piirkonna talu- ja linnaõuede selle aasta avaturniiri Võisiku tiigi ääres. Avaturniir oli tasavägine ja meeleolukas ning lõppes Kuuri talu võistkonna võiduga.

Teine taoline turniir peetakse 5. juunil Põltsamaa linnas Meelis Lintsi vastvalminud palliplatsil.

Alustati kahe viigiga

Maakonna käeoleva aasta jalgpalli meistrivõistluste avamängud andsid kaks viigilist tulemust. Eelmiste aastate meister Tabivere ei suutnud kodus üle mängida Põltsamaa valla Tervist (2:2). Jõgeval tegid 3:3 viigi FC Jõgeva ja Jõgeva valla Illi. Meistritiitlit ihaldav Põltsamaa linn oli mänguvaba.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus