Spordi lühiridu

Poolaasta pingerida

Selle aasta enam kui nelja kuu jooksul on maakondlikel turniiridel osalenud üle kahe tosina mängija. Oma parima selgitasime välja punktide arvu alusel. Üle 190 punkti sai viis, maksimaalne oli 204.

Esiviisikusse kuulusid Kaarel Ots (199), Edo Jaanuska (198), Kalle Lokk (195), Urmas Visk (194) ja Heldur Laumets (192). Naistest on parimad olnud Mare Plakso, Taimi Pihelpuu ja Riina Jaanuska.

Juuni algul toimuvad Viljandis Eesti veteranide võistkondlikud meistrivõistlused (3+1) ja väga populaarne Hansaturniir, mis peetakse Viljandi järve ääres 5. juunil algusega kell 10.

Selgusid parimad brasiilia kabes

Kolmandat korda toimunud Jõgeva brasiilia kabeturniiril osales tosin mängijat, neist viis külalist. Turniir toimus spordihoones Virtus ja selle avas linnapea Viktor Svjatõsev.

Kõigist kolmest turniirist on osa võtnud seitse mängijat.

Seekord tuli võitjaks Tartumaa parim kabetaja Algo Laidvee 9 punktiga 11 võimalikust. 8 punktiga järgnesid Ardu Treinbuk Narvast ja Heinar Jahu Tallinnast.

Maakonnale ja Kuristale kindlustasid kaksikvõidu Sulev Luht Heldur Laumets, punkte vastavalt 6,5 ja 5,5.

Parim naismängija oli Janne Mumme Tallinnast, kes oli 6 punktiga viies. Võistkondlikult oli parim Tallinn, teine Narva ja kolmas Kurista, punkte vastavalt 14, 13,5 ja 12.

Abistava käe turniiri kordaminekuks ulatas Toomas Klaarman, auhinnalaua eest täname Sirje Põderit firmast ABS TRELEK.

SULEV LUHT

blog comments powered by Disqus