Sõpruse pargis täiendatakse “lõvikuberneride” salu

Põltsamaa ühisgümnaasiumis peetud Eesti lionspiirkonna koosolekul oli kõneaineks Sõpruse pargis kasvava lionspiirkonna kuberneride istutatud puudest salu korrastamine ja edasiarendamine.

Eesti lionspiirkonna kuberneride nõukogu esimees Heino Anderson arutas hiljuti Sõpruse pargi peremehe Tiit Kuluga kuberneride salu täiendamisega seonduvat. “2006. aasta suvel istutasid pargi raja ja Jõgeva lionsklubi asutaja eestvedamisel siia tammed toona ametis olnud Eesti lionskubernerid. Arvestades lionsliikumise kolmekümnenda aastapäeva (2019) lähenemist, on perspektiivis puude seniste tähiste uuendamine, uute puude istutamine järgnevatel aastatel ametis olnud kuberneride poolt ja kuberneride nimedega graniittahvli avamine,” rääkis Anderson, kes juhtis Eesti lionsliikumist aastatel 2005-2006.

“Mõttekas oleks luua ka Ants Paju elutööd ja Sõpruse parki tutvustav veebileht. See võiks teoks saada tema pereliikmete, Põltsamaa lionsklubi, Jõgeva lionsklubi ja piirkonna noorte koostöös,” lisas ta.

Põltsamaa ühisgümnaasiumi tutvustas koosolekul osalejatele direktor ja Põltsamaa lionsklubi liige Aimar Arula, kes rääkis ka kooliellu uuendusi toonud küberkaitse ja Gaia õppesuunast.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus