SK Tähe sai juurde meistritiitli ja kaks pronksi

Möödunud nädalal saavutas JSK Selver/Tähe U15 vanuseklassi koosseis Eesti meistritiitli, U11 poisid ja üllatuslikult ka U19 neiud said Eesti meistrivõistlustel kolmanda koha.

U15 vanusegrupi koosseisu JSK Selver/Tähe 97 veerandfinaali vastaseks oli Tamsalu EBE võistkond, kellest saadi jagu 7:3. Ka poolfinaalis saadi Spordiseltsiga Sparta üsna kenasti hakkama ning Tähe poisid jõudsid finaali tulemusega 5:1. Finaal kujunes eelnevatest kohtumistest oluliselt raskemaks. Seal oli Jõgeva võistkonna vastaseks Paide-Järva KHK, kelle vastu algul kaotusseisu jäädi. Siiski suutsid Jõgeva poisid mängu lõppvaatuse enda kasuks pöörata ning kohtumise võiduvärava viskas Andreas Õun. Finaalmäng võideti 3:2. Neli Jõgeva võistkonna liiget said ka turniiri parimate mängijate tiitli. Parima väravavahi tiitel omistati Kevin Tammele, resultatiivseim ja ka väärtuslikum mängija oli Tarvo Kivisilla, parimaks kaitsjaks tunnistati Mathias Einamann ning meistrivõistluste parima ründaja tiitel kuulus Andreas Õunale.

JSK Selver/Tähe 01 poisid saavutasid U11 vanusegrupi meistrivõistlustel kolmanda koha. Veerandfinaalis olid Tähe kõige nooremad saalihoki poisid peajagu üle EMÜ SK võistkonnast, kes alistati 14:3. Poolfinaalis Tähel enam nii palju õnne ei olnud — Sparta Spordiseltsile kaotati 2:4. Klubi treener Marko Saksing nentis, et palju jäi puudu õnnest. Samas tegid U11 vanusegrupi Tähe poisid hea hooaja ning tasuks selle eest ka pronksised medalid.

Väga hea üllatuse pakkusid Tähe U19 vanusegrupi saalihokineiud, kes Eesti meistrivõistluste finaalturniirilt väljusid kolmanda kohaga. Üllatuslik oli kolmas koht just seetõttu, et koosseis mängis Eesti meistrivõistlustel alles esimest hooaega. “Treener Nikolai Roop on tüdrukutega väga head tööd teinud ja näha on, et nad ise ka tahavad väga trenni teha ning mängida,” kiitis võistkonda klubi peatreener Marko Saksing. Põhiturniiri ja meistrivõistluste parimaks väravavahiks valiti SK Tähe puurilukk Sigrid Saaremäe.