Sk Tähe noored tulid Eesti karikavõitjateks

Möödunud nädala lõpus peeti saalihoki U15 vanusegrupi karikavõistlused, kus tasavägises finaalis suutis oma sõna maksma panna Jõgeva saalihokivõistkond.

 

Alagrupi esimeseks vastaseks oli Tähe noortele SK Jäneda võistkond. Kohtumise esimesel poolel oli mäng üsna väravatevaene. Tähe viskas ühe värava ja Jäneda mängijad siis ei skoorinudki. Kohtumise teisel poolel lisasid Tähe poisid enda arvele veel kolm väravat ning Jäneda suutis visata ühe värava. Kohtumine lõppes 4:1 Jõgeva meeskonna võiduga.

Teises alagrupikohtumises mindi vastamisi Sparta Team Favoriit võistkonnaga, kes alistati seisuga 2:1. Väravaid viskasid Joosep Moor ja Aleksander Andrejev. Poolfinaalis saadi napilt jagu SK Saku Fortuna võistkonnast, SK Tähe võitis sellel 4:3. Skoori tegid Meigo Soolepp, Kristjan Pint ühe väravaga ning Aleksander Andrejev, kes viskas kaks väravat

Finaalis mindi uuesti vastamisi SK Jäneda võistkonnaga. Sel korral ei läinud kohtumine Tähe jaoks nii kergelt kui alagrupikohtumises. Veel paar minutit enne normaalaja lõppu olid SK Tähe poisid 1:0 kaotusseisus. 1.28 enne mänguaja lõppu viigistas seisu Andreas Õun. Võitja tuli välja selgitada karistusvisete (bullitite) abil. SK Tähe poistest realiseeris selle  viske ainukesena Mathias Einamann.

Eesti karikavõitjateks tulid SK Selver/Tähe 96 koosseisus väravavaht Kevin Tamm, kapten Aleksander Andrejev, Kristjan Pint, Mathias Einamann, Andreas Õun, Meigo Soolepp, Lauri-Robert Indus, Rain Hõim, Raigo Hõim, Joosep Moor, Erik Vadi, Mhkel Kajanus, Erki Ant, Tarvo Kivisilla ja treener Marko Saksing.

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus