SK Tähe jätkab Läti esiliigas võidulainel

Jõgeva SK Tähe/Olivia saalihoki esindusmeeskond mängis möödunud nädalavahetusel kaks kodumängu Läti meistrivõistluste esiliigas. Mõlemad võideti ja nii jätkatakse täiseduga kuuest mängust turniiri liidritena.

Laupäeval kohtus Tähe FBK Valmiera/BSS meeskonnaga ja võitis 7:4 (4:4, 3:0, 0:0). Avakolmandik oli ülimalt väravaterohke, kus väljakuperemehed kahel korral ka kaotusseisus olid, kuid vaheajale mindi siiski 4:4 seisul. Kohtumise saatus otsustati teisel kolmandikul, mil Jõgeva meeskond viskas kolm vastuseta väravat. Viimasel kolmandikul publik enam väravaid ei näinud ja nii kirjutati tabelisse 7:4 võit. Kahel korral tegid skoori Peteris Freimanis ja Andreas Õun.

Umbes samasuguses stsenaariumis mängiti pühapäeval Lielvārde/Fansi vastu. Esimene kolmandik lõppes seisul 3:3. Teisel oli Tähe 3:2 parem ja asus juhtima 6:5. Viimasel kolmandikul käis mäng juba rohkem ühte väravasse. Jõgeva võitis selle 4:1 ja seega kogu kohtumise 10:6. Resultatiivseim oli Ainars Juškevičs nelja tabamusega.

Nii jätkab SK Tähe Läti esiliigas täisedu ja ainuliidrina. Võidetud on kõik kuus mängu ja kogutud 18 punkti. Täiseduga mängib ka Rubene meeskond, kes on nelja mänguga kogunud 12 punkti.

Mängijate resultatiivsustabeli eesotsas on Tähe välismängijad Freimanis 27 (11 + 16) ja Juškevičs 22 (14 + 8) punktiga.