SK Noorus lõpetas liiga hooaja teise kohaga

Möödunud pühapäeval pidas Jõgeva SK Noorus 96 selle hooaja III liiga lõuna tsooni viimase kohtumise, kus alistati Viljandi Tulevik II kindlalt 5:0 ning sellega kindlustati omale ka tabelis teine koht.

Selleks, et kindlustada endale liigatabelis teine koht, tuli Jõgeva võistkonnal Viljandi Tulevikku kindla peale võita. Selle eesmärgi täitsid Jõgeva meeskonna mängijad kindlalt, kohtumine võideti võõrsil ülekaalukalt 5:0. Esikoht jäi Külmalinna võistkonnal siiski üsna kaugele, liiga võitis FC Elva, edestades SK Noorust kaheksa punktiga. 

Jõgeva ridades mängib ka liiga parim väravakütt

Üsna väikesed olid vahed teise ja viienda koha vahel. SK Noorust ja kolmanda koha omanikku Võru JK-d lahutas kaks punkti, kuid sealt edasi oli võistkondade vahel vaid üks punkt, neljandaks jäi JK Welcro Elekter ja üllatuslikult kukkus viiendaks kogu tsooni favoriit Põlva FC Lootos.

SK Noorus 96 klubi treener jäi oma meeskonna esinemisega terve hooaja vältel rahule. “Kripeldama ei jää midagi, igal kohtumisel andsime endast maksimumi,” kinnitas treener ning lisas, et nende meeskonnas on hea mikrokliima, mis aitab neil ühiselt ka kohtumisi võita.  

Veel on võimalus pääseda teise liigasse

Jõgeva SK Noorus 96 ridades mängib ka III liiga lõuna tsooni selle hooaja kõige suurem väravakütt, Mairo Tikerberi, kelle kontol on sel hooajal 28 väravat. Tunnustust on väärt ka Eduard Lehtmetsa panus, kes täidab võistkonnas ka treeneri ülesandeid. Orlovil jagus palju kiidusõnu ka  Reio Praatsile, kes tegi hooaja vältel läbi suure arengu, jõudes varumängijate ridadest põhikoosseisu. Lisaks eelmainitud meestele, tegid kõik SK Nooruse mängijad sel hooajal head tööd ning klubi treener Orlov on oma meeskonnale väga tänulik.

Hooaja alguses rääkis klubi treener Orlov, et kõige kõrgemaks eesmärgiks on liiga võita ning tõusta II liigasse.

Kuigi praegu jäädi liigatabelis teisele kohale, ei nulli see Jõgeva meeskonna lootusi pääseda kõrgemasse liigasse. Nimelt on võimalus Jõgeva meeskonnal kõrgemale tõusta üleminekumängude abil, mis tuleb edasi pääsemiseks kindlalt võita.

Esimene kohtumine peetakse kolmanda liiga lääne tsooni teise koha omanikuga Keila JK-ga juba sel pühapäeval. Juhul, kui kahe mängu kokkuvõttes õnnestub Jõgeva meeskonnal Keilat võita, siis minnakse vastamisi II liiga 12. koha omanikuga, kelleks suure tõenäosusega saab olema Pärnu Linnameeskond II. Siiski kõige pealt tuleb Jõgeva meeskonnal saada jagu Keilast ning alles siis teha plaane järgmise vastase võitmiseks.

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus