SK Noorus 96 püsib endiselt liigatabeli eesotsas

Jõgeva SK Noorus 96 meeskonnale on praegu maagiliseks numbriks neli. Viimasest viiest kohtumisest on nad võitnud neli, tabelis püsitakse praegu neljandal kohal ning tabeli liidrist lahutab neid vaid neli punkti.

Kõige suuremaks saavutuseks loevad Jõgeva klubi mängijad ning treener Igor Orlov kuu alguses võõrsil saadud võitu favoriidi FC Põlva Lootos üle. Kohtumise lõppskooriks jäi 4:2 Nooruse kasuks. Jõgeva meestest lõi kolm väravat Mairo Tikerberi, kusjuures ühe neist otse nurgalöögist. Ühe värava sai enda arvele ka Nikolai Roop.

Võõrsil napp kaotus ja kodus kindel võit

Võidukalt Jõgeva mehed ka jätkasid. Juba nädalapäevad hiljem võideti kodustaadionil Tartu Ülikool Fauna meeskonda kindlalt 3:0. Kahe värava autor oli järjekordselt Mairo Tikerberi ning ühe värava sai enda nimele Kristjan Kuldmägi.

Veidi jääb treenerile kripeldama võõrsil FC Elva käest saadud 2:1 kaotus. “Mäng oli tasavägine ja võrdne, kuid neil oli rohkem õnne,” nentis Orlov. FC Elva hoiab momendil tabelis teist kohta ning on Jõgeva Noorusest kahe punktiga ees.

Hea revanši sai Jõgeva meeskond juba järgmises kohtumises, mil võideti suurelt Viljandi Tuleviku II võistkonda. Kohtumise lõppskooriks jäi selles kohtumises 6:1 Jõgeva kasuks. SK Nooruse skoori avas Mairo Tikerberi juba üheksandal minutil. Järgmised kaks väravat realiseeris Tauno Anvelt. Teise poolaja alguses teenis SK Nooruse mängija Eduard Lehtmets punase kaardi ning kohtumine jätkus Jõgeva meeskonna vähemusega. See siiski ei pidurdanud väravatesadu. 60. minutil lõi Jõgeva neljanda värava Mairo Tikerberi. Väravateseeriat täiendasid veel Kristjan Kuldmägi ja Siim Tali. Vastastest lõi 82. minutil  auvärava Raivo Jüriso.

Viimane kohtumine peeti möödunud pühapäeval Tehvandi staadionil, kus Jõgeva meeste vastaseks oli FC Otepää. Külmalinna meeskond võitis Talvepealinna meeskonda kindlalt 3:0. Jõgeva meestest lõid väravad Mairo Tikerberi ja Reio Praats. Järgmine kohtumine peetakse Jõgeva aleviku staadionil 23. juulil FC Otepää vastu.

Ka noorte koosseisud püsivad tabeli eesotsas

Klubi treener Igor Orlov kinnitas, et endiselt on Jõgeva võistkonna eesmärgiks  võtta hooaja lõpuks liigavõit ning tõusta kõrgemasse liigasse. Momendil on läinud kõik kohtumised tõusvas joones ning samas tempos tahetakse jätkata ka pärast kuupikkust võistluspausi.

SK Noorus 96 noorte koosseisud on samuti heal järjel. 1996. aastal ja hiljem sündinud poiste võistkond püsib B2- vanuseklassi liigatabelis kolmandal kohal. Kokku on neil neli võitu ja kolm kaotust. 2001. aastal ja hiljem sündinud poiste võistkond on E1-vanuseklassis samuti kolmandal kohal.