SK Noorus-96 on hooaja algul tabeli eesotsas

Jõgeva jalgpallimeeskond SK Noorus-96 hoiab Eesti lõuna tsooni kolmandas liigas pärast viit kohtumist kolmandat kohta, kuid eesmärk on hooaja lõpuks tõusta vähemalt teisele kohale ja kõrgemasse liigasse.

Käesoleval hooajal on SK Noorus-96 jalgpallivõistkond pidanud viis kohtumist, millest võidetud on kolm. Sel hooajal ootab veel ees seitseteist mängu. Viimases kohtumises, mis peeti möödunud laupäeval Valgas, alistas SK Noorus Valga Warrior II meeskonna 1:0. Värav löödi viiekümne teisel minutil, autoriks Kristjan Kuldmägi. Kohtumine möödus üsna puhtalt, välja anti vaid kaks kollast kaarti. Jõgeva meeskonnast teenis kaardi Eigo Loorius ja Valga meeskonnast Rauno Laas. Kohtumise viimasel minutil tegid vahetuse mõlemad meeskonnad. Warriori rivistuses lahkus platsilt Joonas Horn, keda asendas Tanel Urbanik. Jõgeva meeskonnas sai viimasel minutil mänguaega veel Reio Praats, kes vahetas välja Vladimir Ingveri.

SK Noorus treeneri Igor Orlovi kinnitusel võib hooaja algusega siiamaani rahule jääda. Veidi kripeldama jäi tema sõnul 1:1 viik JK Welcro Elekter meeskonnaga. Kõrgemasse liigasse jõudmiseks on tarvis tabelikohta parandada ning selleks tuleb kõik kohtumised võidu peale mängida.

Järgmine mäng peetakse juba sel laupäeval kell 15.00 Jõgeva linna staadionil, kus SK Noorus-96 meeskonna vastaseks on Võru JK, kes hoiab praegu tabelis teist kohta. Võru meeskond mängis möödunud aastal teises liigas, kuid langes sealt välja. Kõrgemaks eesmärgiks ongi Jõgeva meeskonnal võita Võru jalgpallureid, tõusta vähemalt tabeli teisele kohale, pääseda teise liigasse ning sinna ka pidama jääda.