SK Mustvee jätkab esiliigas täiseduga

Eesti naiste saalihoki meistrvõistluste esiliigaturniiril alistas SK Mustvee viimati Finnish Flashi 6:0 (1:0, 4:0, 1:0) ning on turniiritabelis täiseduga esikohal.

Avaringi kohtumises Finnish Flashi 8:0 üle mänginud Mustvee naiskond jõudis Arukülas peetud mängus avaväravani 11. minutil, kui Katrin Jermoškini söödust tulnud palli saatis sel hooajal naiste meistriliigaski Sparta Spordiseltsi väravat kaitsnud Saskia Ormaki selja taha Kristina Pint.

Teisel kolmandikul suurendasid Mustvee naiskonna eduseisu Kristina Pint, Hanna Alberi, Reili Tooming ja Katrin Jermoškin. Mängu viimase värava viskas Katrin Jermoškin 31. minutil Sigrit Jermoškini söödust.

Tabeliseis: 1. SK Mustvee 15 p, 2. Arenculle 12 p, 3. Kuusalu Eluterve Naine 9 p, 4. Finnish Flash 3 p, 5. Järva-Jaani 0 p.

Esiliiga mängudega jätkatakse sel laupäeval Tapal, SK Mustvee läheb vastamisi Kuusalu naiskonnaga.