Siimon Härmile Rukkilillemängude esikoht

Möödunud nädalal Kadrioru staadionil toimunud XXV Rukkilillemängude kergejõustikuvõistlustel sai meesjuunioride 200 meetri jooksus ajaga 22,79 esikoha 19-aastane põltsamaalane Siimon Härm, kes edestas teisena lõpetanud Taavi Tšernjavskit 0,12 sekundiga. Härm oli edukas ka 110 meetri tõkkejooksus, kus sai ajaga 15,67 rootslase Frederik Samuelssoni (14,75) järel teise koha. 16-aastane Vladislav Härm sai poiste A-klassi 1500 meetri jooksus ajaga 4.27,81 kolmanda koha, võitis Deniss Šalkauskas (KJK Visa) 4.19,92-ga.

Jõgeva KJK Harta kergejõustiklastest sai 17-aastane Kristi Mändoja neidude A-klassi kaugushüppes 4.56-ga 11. koha ning 15-aastane Sander Õunapuu poiste B-klassi kettaheites 31.01-ga 18. koha.