Seltsingu Reede klubiõhtulised toetasid perekeskust

Möödunud reedel Jõgeva kultuurikeskuses toimunud seltsingu Reede  hooaja viimasel klubiõhtul  anti üle tänavustel koosviibimistel Jõgeva Perekeskusele pallimere ostmiseks kogutud raha. Lõppenud hooaja pidudel kogus seltsing pallimere ostmiseks kokku 140,24 eurot.

“Seltsing Reede korraldas meie heaks üldse esimese annetamise ja suurimad tänud kõigile, kes otsustasid toetada mängimis- ja müramisvõimalusi pakkuva pallimere muretsemist lastele. Igast annetusest oli tõeliselt suur abi.  Mitmete  klubiõhtutel osalejate lapsed on meie mängutuba ka ise külastanud,” ütlesid perekeskuse juhatuse liikmed Liina Stamm ja Zhanna Toht.

“Pallimeri maksab ligi 200 eurot, praegu veel puuduva raha loodame saada Kohaliku Omaalgatuse Programmist (KOP) või leida omavahenditest. Samuti võib meie Aia tänav 34 asuva perekeskuse korjanduskasti jätkuvalt annetusi tuua,” ütles Mairi Hüüdma Jõgeva Perekeskusest.  

“Jõgeva Perekeskus on väga vajalik nii lastele kui ka lapsevanematele, seetõttu otsustasime nende tegevust toetada.. Tänan kõiki, kes on meie klubiõhtutel osalenud ja ootame aktiivset osavõttu ka järgmisel hooajal,” ütles seltsingu Reede esindaja Merle Meitus.

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus