Selgitati Jõgevamaa noorte sisemeistrid kergejõustikus

Jaanuari esimesel poolel peeti Jõgevamaa noorte meistrivõistlused sisekergejõustikus. Jõgeva põhikooli spordimajas võisteldi 14. jaanuaril sprindis, tõkkejooksus ja kaugushüppes, kõrgushüppe parimad selgusid mõned päevad varem Tabivere gümnaasiumi võimlas.

Neljakordseks maakonna meistriks tuli poiste B-klassis võistelnud Sander Õunapuu, kes hüppas kõrgust 1.50, kaugust 5.44, läbis 40 meetrit ajaga 5,7 ning 45 meetrit tõkkeid ajaga 7,9. Poiste C-klassis jagasid esikohad omavahel Andreas Adamson ja Mattias Säärits. Adamson võitis kaugushüppe (5.12) ja 40 m jooksu (5,9), Säärits kõrgushüppe (1.35) ja 45 meetri tõkkejooksu (8,1). Poiste D-klassis tuli kahekordseks Jõgevamaa meistriks Janmar Reiljan, kes oli parim kaugushüppes (4.01) ja 45 meetri tõkkejooksus (8,6). Kõrgushüppes oli parim Ranel Kase (1.10) ja 40 meetri jooksus Lauri Kaljurand (6,3).

Tüdrukute hulgas selgus koguni kolm kolmekordset võitjat. B-klassis võitis Anette Leppik esikoha kaugushüppes (4.12), 40 meetri jooksus (6,5) ja 45 meetri tõkkejooksus (9,7), kõrgushüppes oli parim Kätlin Pärtel (1.10). C-klassis võitis kolm ala Kadi-Liis Viiar: kaugushüppes sai ta kirja 4.47, 40 meetri jooksus 6,4 ja 45 meetri tõkkejooksus 8,5. Ühe esikoha sai Anabell Traks, kes oli 1.40-ga parim kõrgushüppes. D-klassi tüdrukutest võitis kolm esikohta Karina Agnes Raudkats. Kõrgushüppes jäi tema parimaks 1.20, kaugushüppes 3.87 ning 40 meetrit jooksis ta ajaga 6,7. 45 meetri tõkkejooksus võitis selles vanuseklassis esikoha Lisa Pajo ajaga 9,2 sekundit.