Seeriavõistluse sügisesed etapid on selleks aastaks läbi

Möödunud teisipäeval peeti Jõgeval Piiri pargis Seeriavõistluste jalgrattasõidu teine etapp, mis oli selle spordisündmuse tänavune viimane osavõistlus.  Seeriavõistlus jätkub uuel aastal, mil jaanuaris alustatakse suusavõistlustega Jõgeva staadionil.

 

Septembri algusest on igal teisipäeval Jõgeval Piiri pargis jooksu- ja rattasõiduvõistlusi peetud. Sel sügisel anti Piiri pargis start kolmele jooksu- ning kahele rattasõiduvõistlusele, mis kuuluvad Jõgeva Seeriavõistluse sarja. Sama palju etappe peetakse Piiri pargis ka tuleval kevadel. Pärast lõppenud viit osavõistlust peavad osalejad ja ka korraldajad kolme kuu pikkuse pausi ning uuesti tullakse üksteiselt mõõtu võtma jaanuaris, siis juba Jõgeva linna staadioni suusarajal. Suusasõidud peetakse loomulikult eeldusel, et lund on. Juhul, kui see talv peaks mingil põhjusel tulema lumevaene, organiseerivad korraldajad suusasõitude asemel mingi muu tegevuse.

Seeriavõistluse korraldajad avaldasid heameelt suure osalejate arvu üle. Sügisestel jooksuvõistlustel läks rajale rohkem kui kakssada sportlast. Rattasõidul oli osalejaid veidi üle kuuekümne. Seeriavõistluste korraldaja Andres Niinemäe rääkis, et võistlustel on läbi aegade olnud kindlad osalejad,  kuid sel korral oli ka palju uusi tulijaid. „Hea oli igal võistlusel rajal jälle uusi nägusid kohata,” lausus Niinemäe ning lisas, et loodab uusi osalejaid ka talvistele suusasõidu ja kevadistele jooksu- ning rattasõiduetappidele.

Seeriavõistluste üldvõitjad selgitatakse välja nelja parema etapi põhjal. Praegu on jooksuetappidel näidanud väga head taset Janmar Reiljan, Laura Eliise Kiisler, Kaijo Keek, Kertu Saar, Martin Toht, Kaido Saar ja Kai Saar, kes on osalenud kõikidel sügisestel osavõistlustel ja jõudnud neil esikohtadele. Rattasõidu kahelt etapilt on oma vanuseklassis mõlemad esikohad napsanud Marta Helene Hansing, Kätryn Kaljusalu, Bruce Sau, Sander Õunapuu, Anett Põldes, Kertu, Kaido ja Kai saar.

i

EILI KOITLA 

Pargijooksu sügisvoorude parimad 

Janmar Reiljan

Laura Eliise Kiisler

Andreas Põllumäe

Maris Kallo

Kaijo Keek

Ingelo Raja

Kristo Kreek

Marii-Anett Lillemägi

Taivo Pärnamets

Laura Ernits

Sten Lillemägi

Kertu Saar

Alo Niimiste

Martin Toht

Zhanna Toht

Kaido Saar

Kai Saar

Tauno Kure 

Rattasõidu sügisvoorude parimad 

Martin Annuk

Marta Helene Hansing

Sten Siida

Kätryn Kaljusalu

Bruce Sau

Kendra Piirmets

Kaidi Saar

Sander Õunapuu

Anett Põldes

Ronald Kiipus

Kertu Saar

Kaido Saar

Kai Saar

blog comments powered by Disqus