Seeriaturniir pingeline

Jõgeva Kabeklubi seeriaturniiri 7. etapil oli võidukas rakverelane Orme Kaul 14 punktiga 18-st. Järgnesid Kaljo Siimer ja Enno Eerma 13, Maldon Haljas (Kunda) ja Kaido Raidla (Elva) 12 ning Uno Plakk 11 punktiga.

Naiskabetajate arvestuses oli parim Merilii Jalg.

Kokkuvõttes on seis põnev. 78 punktiga juhib endiselt Maldon Haljas, Enno Eermal on punkt vähem. Võimalused ei puudu ka Kaljo Siimeril, kelle arvel on 72 punkti ja oluline võimalus lisapunktide saamiseks. Esikolmikule järgnevad Uno Plakk 60, Kaarel Ots 58 ja Kalle Lokk 57 punktiga.

Eesti Kabeliidu seeriaturniiri 11. etapi võitis 15 punktiga 18-st suurmeister Kaari Vainonen, Uno Plakk oli 10 punktiga 8. See tagasihoidlik esitus tõi jõgevalasele siiski seeriaturniiri üldvõidu. Enne viimast etappi on Plakil 107, Villem Lüüsil 100 ja Alexander Tarassenkol 97 punkti.


Pühapäeval, 23. novembril algusega kell 11 peetakse spordikeskuses Virtus menukas Orthezi 10. kabeturniir, kus rahalised auhinnad on eraldi kõrgema ja madalama reitinguga mängijaile, osavõtt aga võimalik kõigil soovijail.

JÕGEVA KABEKLUBI 

blog comments powered by Disqus