Särav jalgpalliteemaline essee viib Inglismaa mängule

Osalema on oodatud kõik VIII-XI klasside õpilased. Kirjutajatel on valida kolme teema
vahel: ?Jalgpall kui ühendaja ja eraldaja?, ?Milleks jalgpall, kui on olemas rate?? ja ?Unustamatu jalgpallielamus?. Parimad kirjutajad tehakse teatavaks mai lõpus ilmuva ajakirja 11 Sõpra
esitlusel. ?üriisse kuuluvad õpetajad, ajakirjanikud ja jalgpalliliidu esindajaid. Võitja saab priipääsme 6. juunil 2007 Tallinnas A. LeCoq Arenal toimuvale EM valikmängule Eesti-Inglismaa, teise ja kolmanda koha saavutajaid ootab tasuta pilet 2. juunil A. LeCoq Arenal toimuvale EM valikmängule Eesti-Horvaatia.

Esseevõistluse korraldajate eesmärgiks on uurida noorte assotsiatsioone seoses jalgpalliga, samuti innustada noori otsima jalgpalli seoseid muude eluvaldkondadega. Esseede põhjal saavad jalgpalliga seotud organisatsioonid ülevaate noorte hoiakutest ja suhtumisest jalgpalli.

Emakeeleõpetajate Seltsi vahendusel on võistluse teave viidud 600 õpetajani. Seltsi rõõmustab teadmine, et antud teemavalik suudab motiveerida ka noormehi, kelle osavõtt esseevõistlustest on tavaliselt jäänud neidudest oluliselt passiivsemaks. Essee orienteeruvaks pikkuseks võiks olla 1 arvutilehekülg või 2 käsitsi kirjutatud lehekülge. Võistlustulle astuvad kõik esseed, mille viimaseks postituskuupäevaks on 30. aprill. Tööd märgusõnaga ?Essee? tuleb saata aadressil Laki 14a-16, Tallinn 10621 või e-posti aadressil essee@11sopra.eu.

Lisainfo tel 5561 3518.

ANDRES MUST

blog comments powered by Disqus