Sadala ja Luua postkontorid panid uksed kinni

Eesti Post sulges 1. juulist Luua ja Sadala postkontori, frantsiisikontorite avamisest kahes asulas ei ole keegi asjaosalistest midagi kuulnud.

Torma vallavanema Riina Kulli, Palamuse vallavanema Urmas Asteli ja Luua Metsanduskooli direktori Haana Zubaga sügistalvel kohtunud Eesti Posti esindajad lubasid leida võimalusi mõlemas kohas frantsiisikontori avamiseks. Luua Metsanduskool pakkus omalt poolt selleks tasuta ruume. Seni ei tea keegi asjaosalistest, kuhu hea idee on takerdunud, Eesti Post pole vähimatki initsiatiivi üles näidanud.

Eesti Posti turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Tanel Taal ütles, et läbirääkimised võimalike frantsiisikontorite avamise üle jätkuvad. “Rong ei ole kindlasti läinud, kuna huvi on mõlemapoolne,” kinnitas Taal.

Hiljuti tulnud pressiteatest selgus, et Eesti Post plaanib 2009. aastal avada veel kümme frantsiisipostkontorit, 2010. aasta lõpuks soovitakse nimetatud postkontorite arvu tõsta viiekümneni.

Jõgevamaal lõpetab esialgsetel andmetel 2009. aastal töö neli postiasutust.  Lisaks eelnimetatutele pani 18. mail uksed kinni Saare postipunkt, 1. septembrist lõpetab töö ka Maarja postkontor.

Frantsiisipostkontoris pakutakse kõiki teenuseid ja kaupu, mis on vajalikud saadetiste edastamiseks. Vastu võetakse liht- ja tähtkirju ning postipakke. Samuti saab tasuda makse, võetakse vastu perioodikatellimusi ning müüakse postmarke, postkaarte ja ümbrikke.

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus