Saare vallavolikogu esimeheks valiti Andri Plato

 

Saare vallavolikogu uue koosseisu esimesel istungil valiti volikogu esimeheks Sotsiaaldemokraatliku Erakonna nimekirjas kandideerinud Andri Plato, kes töötab RMK loodushoiuosakonnas Lõuna-Eesti piirkonna külastusjuhina.

Vallavolikogu esimehe valimistel sai Andri Plato toetava hääle kõigilt üheteistkümnelt vallavolikogu liikmelt, kellest kaheksa on Sotsiaaldemokraatliku Erakonna ja kolm valimisliidu Koduvald Saare esindajad.

“Sotsiaaldemokraatlik Erakond tegi mulle ettepaneku vallavolikogu esimeheks kandideerida valimiste eel. Andsin nõusoleku, sest leidsin, et olen omandanud piisavalt kogemusi,” ütles Plato, kes kandideeris Saare vallavolikokku teist korda ja sai tänavustel valimistel kolmkümmend häält.

“Arvan, et stabiilne ja konstruktiivne tööstiil on aidanud edendada elu Saare vallas. Kavatsen seda suunda jätkata,” lisas ta. Andri Plato on töötanud ka SA Kalevipoja Koda projektijuhina ja SA Peipsi Kalanduspiirkonna Arendajate Kogu tegevjuhina.

Saare vallavolikogu aseesimeheks valiti ettevõtja Hannes Soosaar, kes samuti valitud vallavolikogusse Sotsiaaldemokratliku Erakonna nimekirjas.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus