Saalijalgpalliklubisid saatis edu

Möödunud nädalavahetus oli Jõgeva saalijalgpalliklubidele Eesti meistrivõistlustel edukas. Meeste esiliigas mängiv FC Jõgeva Wolves alistas kodusaalis Virtuses 7:3 (2:2) Sillamäe Alexela II meeskonna. Esimesel poolajal oli Wolves kaks korda kaotusseisus. Teise poolaja 3. minutil viis Denis Serikov Jõgeva meeskonna 3:2 ette ja initsiatiivi enam käest ei antud. Kuigi veel kuus minutit enne lõpuvilet juhtis Wolves minimaalselt 4:3.

Võitjate poolelt lõi kaks väravat Stenver Kleimann-Leimann. Ühe lisasid veel ka Karl Sassian, Eduard Kovbasnjuk, Rasmus Alles ja Jüri Kanep. Pärast nelja vooru on Wolves 6 punktiga tabelis 4. kohal.

Algust tehti ka naisteliiga mängudega. Siin alustas treener Silver Nõmmiksaare juhendatav Põltsamaa Motiiv SK 10 turniiri 7:4 (2:1) võiduga FC Nõmme Kalju üle. Põltsamaalased avasid skoori teisel minutil vastaste omaväravast. Võrdset mängu oli kuni teise poolaja alguseni, siis kaldus ülekaal Põltsamaa naiskonnale. Kuigi veel 36. minutil oli nende eduseis minimaalne 5:4. Eelviimasel minutil löödi aga kaks väravat ja saadi väärtuslik võit.

Kaks väravat tegid Motiivi poolt Gerda Johanna Leichter ja Samanta Uueda. Ühe korra skoorisid Anu Paluoja ja Chrystal King.