Saalihokiesinduse suur lüüasaamine

Jõgeva SK Tähe/Olivia esindusmeeskond kaotas saalihoki Eesti meistriliiga viimases mängus suurelt 4:13 (2:2, 1:6, 1:5) TalTechi meeskonnale.

Jõgeva saalihoki meeskond kohtus meistriliigatabeli viimase, seni ainult kaotusi tunnistanud TalTechi esindusega Tallinnas. Mängu algus oli lootusrikas, sest 4. minutil viis Lauri-Robert Indus Tähe 1:0 juhtima. Eduseis püsis koguni 13 minutit, enne kui väljakuperemehed viigistasid. Kolmandiku viimase minuti algul asus TalTech omakorda 2:1 juhtima, kuid 19 sekundit enne vaheajale minekut Kristjan Puu viigistas.

Teine ja kolmas kolmandik kujunes Jõgeva jaoks aga juba õudusunenäoks. TalTech tegi teisel perioodil järjest kuus väravat, millele meie poolt vastas ainsana Peteris Freimanis. Ka viimasel kolmandikul oli võõrleegionär Freimanis ainus, kes Jõgeva poolt skooris. Tallinlased viskasid veel viis väravat ja Tähe pidi vastu võtma hooaja suurima kaotuse 4:13.