RR Lektus avas Mustvees toidukaupluse

RR Lektus avas  eile hommikupoolikul  Mustvee endises turuhoones linna kolmanda toidukaupluse. Selleks investeeris ettevõte kokku ligikaudu 150 000 eurot.

Meie-keti kaupluses saab Mustvees suvehooajal tööd kümme,  talvel kuus-seitse inimest.

Ettevõtte juhataja Rein Reinvee sõnul algasid läbirääkimised Mustvee linnaga uuele toidupoele asukoha leidmiseks aasta tagasi. Sobivat paika otsiti päris kaua. “Meil on hea meel, et leidsime lõpuks sobiva koha ning saame siin nüüd konkurentsi pakkuda,” lisas Reinvee.

Hoone ega selle all olev maa ei kuulu RR Lektusele, vaid on renditud Paul Kärbergilt.

Reinvee lubas Mustvee elanikele häid hindu. “Loodame, et te ei pea meie kaupluses pettuma ning jääte meie klientideks ja annate ka oma tuttavatele ja sõpradele edasi hea sõnumi,” ütles ta.

Mustvee linnapea Max Kaur soovis kaupluse omanikele ja töötajatele edu ning tõdes, et linn areneb. “Veel üks kauplus toob linna uusi töökohti ning kvaliteeti ja konkurentsi kaupade valikul,” märkis ta.

Isa Ilja õnnistas kauplust ning soovis omanikele ja töötajatele palju jõudu. “Kaupluse avamine on hea mõte, sest terve konkurents aitab elu edasi,” tunnistas ta.

Mustvee linnavolikogu esinaine Riina Pajula avaldas  heameelt selle üle, et veel üks maja kesklinnas on korda saanud ning pakub konkurentsi linna vähestele toidukauplustele.

Mustvee elanikud jäid uue kauplusega rahule ning tunnistasid, et kui pood suudab konkurentsivõimelist kaupa pakkuda, siis jätkub ka ostjaid. Paljud inimesed kiitsid kaubavalikut ning kinnitasid, et Meie kett pakub linnas tõelist vaheldust.

RR Lektuse toidukaupluste kett Meie on esindatud 12 maakonnas, Mustvee kuaplus oli ettevõttel järjekorras  juba 61.

i

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus