Reena Koll püstitas uue teivashüpperekordi

Jõgeva neiu Reena Koll püstitas laupäeval TÜ spordihoones peetud linna sisemeistrivõistlustel ja ühtlasi  Eesti teivashüppe Grand Prix teisel etapil naiste arvestuses  järjekordse rekordi tulemusega 4.15.

Oma eelmise  rekordini 4.12 jõudis Reena möödunud suvel. “Uus rekord 4.15 on järjepideva, põhjaliku ja läbimõeldud treeningu tulemus, sest lausa konkreetseteks võistlusteks me ühe või teise tulemuse saavutamist ette ei plaani,” märkis  Reena isa Hanno Koll, kes  on koos ema Piret Kolliga ka tüdruku treeneriks.  

Hanno Kolli sõnul tegi võistluste huvitavaks  tugev konkurents. “Kohal olid Eesti paremad teivashüppajad.  Maarja Pärs hüppas 3.90, mis oli paremuselt teine tulemus. Samuti võistlesid Läti edukamad teivashüppajad. Näiteks osales Krista Obižajeva, kelle isa, Läti teivashüppe rekordiomanik Aleksandr Obižajev külastab sageli võistlusi ka Eestis ja on nõu andnud ka Reenale,” märkis ta.

Pühapäeval oli  Reena Koll kutsutud Võrru võistlussarja “TV 10 olümpiastarti” tänavuse hooaja avavõistlustele, kus ta noortele spordihuvilistele oma kogemustest rääkis, nõuandeid jagas ja ka autogramme andis.  

Järgmiseks jõuprooviks on Reenale  Tartu Ülikooli spordihallis veebruari keskel peetavad Eesti meistrivõistlused sisekergejõustikus.

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus