Reena Koll pääses Barcelona MMil finaali

Noor Jõgeva teivashüppaja Reena Koll osales neljapäeval Barcelona U20 vanuseklassi juunioride MMil teivashüppe kvalifikatsioonivõistlusel, kus tal õnnestus tulemusega 4.05 pääseda täna toimuvale finaalvõistlusele.

Reena ja tema isa Hanno Koll kinnitasid enne Barcelonasse sõitu, et ei lähe MMile medali või kõrge tulemuse lootuses. “Tegemist on ikka U20 vanuseklassi maailmameistrivõistlustega, kus konkurendid on Reenast kuni viis aastat vanemad,” rääkis Hanno Koll.

Reena võistles üleeile B-kvalifikatsioonigrupis, kus üheks tema konkurendiks oli ka valitsev maailmameister, rootslanna Angelica Bengtsson. Viimane püstitas nädal tagasi oma välivõistluste rekordiks 4.58. Reena isiklik rekord on 4.15. Et pääseda finaali, tuli kvalifikatsioonis üle saada tulemusest 4.10. Seda Reena ületada ei suutnud, kuid ta mahtus 4.05 ületamisega kahe grupi peale kaheteistkümne parema sekka. Teivashüppe finaal algab täna Eesti aja järgi kell 20.05 ning seda saab jälgida Rahvusvahelise Kergejõustikuliidu kodulehe (www.iaaf.org) vahendusel.

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus