Rasmus Palmiste päästis Jõgeva maadlusau

Laupäeval toimusid spordihoones Virtus üleriigilised maadlusvõistlused noortele, mis korraldati ajalehe Vooremaa ja Jõgeva raskejõustikuklubi Ramm auhindadele juba 39. korda.


Seekordsel võistlusel käis matil kokku 202 noort maadlejat Eestist ja Lätist, nendest 163 poissi ja 39 tüdrukut. Üks esikohtadest õnnestus jätta ka koju. Selle võitis 2007. aastal ja hiljem sündinud poiste vanusegrupis kehakaalus kuni 24 kilo Rasmus Palmiste.

Rammi noormaadleja Palmiste saavutas võidu kaalus, kus tal oli seitseteist konkurenti. Finaalis alistas Palmiste Tartu maadlusklubi Englas esindaja Artemi Jeremejevi.

Võistluste peakorraldaja Aimur Sääritsa sõnul on Rasmus Palmiste Rammi klubi uus suurlootus. „Rasmus on maadlusega tegelenud veidi vähem kui kaks aastat, kuid on tunnistanud ainult võite. Esimesed sammud maadlustehnika omandamisel on ta teinud väga kiiresti ja see on toonud talle ka edu. Kindlasti on ta noor maadleja, kellest loodame lähiaastatel palju kuulda,” lausus Säärits.

Rammi maadlejad saavutasid ka kaks teist kohta. Need võitsid tüdrukute võistlusklassis kuni 23 kg Kätriin Kukk ja kehakaalus kuni 30 kg Eha Ester Laube. Kehakaalus kuni 50 kg tuli kolmandaks Tabivere raskejõustikuklubi esindaja Viktoria Kovbasnjuk.

TIIT LÄÄNE

blog comments powered by Disqus