Raja vabaajakeskust juhib Valentina Jazõkova

Kasepää vallas tegutseva Raja vabaajakeskuse juhataja ametikoha täitmiseks korraldatud konkursi võitis kauaaegne kultuuritöötaja Valentina  Jazõkova.


Möödunud aastal loodud Raja vabaajakeskuse juhataja ametikoha täitmiseks kuulutati välja konkurss, millest Jazõkova sai teada CV keskuse vahendusel ning otsustas kandideerida. “Rajal on avarad renoveeritud ruumid, kus on võimalik teha mitmekülgset kultuuritööd. Tarvis on nii traditsioone hoida kui ka uusi ideid ellu viia. Üheks olulisemaks kavatsuseks lähiajal on noortekeskuse töö käivitamine. Maja sobib hästi ka näitusteks. Möödunud nädalast on siin avatud MTÜ Piltijad fotonäitus Kasepää valla sündmustest ja loodusest. 13. märtsil peetakse vabaajakeskuse pargis vana kalendri järgi vastlapäeva.

Meie vabaajakeskust külastavad enamasti Kaepää valla ja selle ümbruse vene keelt kõnelevad elanikud.  Oodatud on mõistagi kõik, kes leiavad siin võimalusi vaba aega sisustada ja silmaringi avardada,” rääkis Jazõkova.

Valentina Jazõkova lõpetas 1989. aastal Leningradi kultuuriinstituudi Pihkva kultuurikooli ja asus seejärel kodulinnas Mustvees tööle kultuurimaja metoodikuna. Et Mustvee kultuurimaja kureeris ka Raja kultuurimaja tegevust, tuli tal kultuurisündmusi korraldada ka selles asutuses.

Jazõkova on Mustvee kultuurikeskuses töötanud ka juhatajana, vene rahvakultuuri spetsialistina ja viimati kunstilise juhina.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus