Puurmanis algas mälumänguhooaeg

Juba hulk aastaid tagasi tegeldi Puurmanis sügisel ja talvel  mälumänguga, aga erinevatel põhjustel jäi see vahepeal soiku. Sellel aastal tekkis mitmetel Puurmani aktiivsetel inimestel mõte mälumängule taas eluvaim sisse puhuda. Puurmani mälumängu korraldaja Kaia Raud lausus, et tegelikult alustati Puurmanis mälumänguga juba tänavu kevadel, aga siis piirduti vaid paari vooruga.

Aastaid tagasi korraldas mälumängu siis veel Puurmani kooli direktorina töötanud Toomas Annuk. Nüüd käisid traditsiooni taastamise mõtte välja Puurmani kooli vilistlased, üks neist praegune Puurmani vallavolikogu esimees Aare Järvik. Mälumängu esimene voor peeti teisipäeva, 28. oktoobri õhtul Puurmani noortekeskuse saalis. Kaia Raud ütles, et esimene mälumäng läks hästi, ehkki võistkondi oleks võinud rohkem  olla. Talle on teada, et novembris peaks võistkondi rohkem kohale tulema, sest esimene toimumisaeg kõigile, kes osa võtta soovivad, hästi ei sobinud.

Küsimused koostab ja esitab ning mängu juhib Toomas Annuk. Küsimused käsitlevad paljusid valdkondi. Kaia Raud ütles, et esimeses mälumängus oli ka paar sellist küsimust, mis vastajatelt nulliringi tõid.

Võistkonnad on kolmeliikmelised ja esimeses voorus olid laudade taga ainult mehed.

Mälumäng  hakkab toimuma üks kord kuus teisipäeviti Puurmani noortekeskuse saalis. Sellega kavatsetakse tegelda maikuuni.

Esimesel mälumänguvoorul pealtvaatajaid ei olnud, aga Kaia Raua sõnul pole neil uudishimulike fännide vastu midagi, kõik on teretulnud.  Puurmani vald kindlustab hooaja lõpuks parimatele ka auhinnad.  

i

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus