Puurmani lapsed aitasid koolikaaslasi

Teisipäeva õhtul kell 18 toimus Puurmani Gümnaasiumis heategevuskontsert “Aita aidata” tuleõnnetuses kannatada saanud pere toetuseks.

Kontserdi algatajateks ja eestvedajateks olid Puurmani lastekoori ärksamad liikmed. Kui õpilased olid otsustanud, et soovivad Karmel-Liisi ja tema venda Kristopher-Thomas Antonit aidata, siis tuli ettepanek korraldada kontsert. Meie õpetajatena tunneme suurt rõõmu just õpilaste omaalgatusest ja toetasime hea meelega nende ideed. 

Õpilased tegutsesid aktiivselt

Kohe pärast tuleõnnetust avasime koolis ka annetuspostkasti. Eriti tubli oli Kaida Haaviste, kes iga päev kasti täitumisele kaasa aitas. Tema südamesoov oli oma klassiõde aidata.

Kontserdi kava panid õpilased ise kokku — valisid repertuaari ja kooskõlastasid muusikaõpetaja Anneli Rebase ning muusikakooli õpetaja Margit Pettaiga. Lisaks kooli laululastele esinesid kontserdil tantsurühmad ja Puurmani segakoor.

Oma panuse  soovis anda ka tantsurühma STEPS juhendaja Laura-Liisa Käis, kelle esituses kuulsime kaht imekaunist lugu. 

Annetati  ligi 370 eurot

Kokku kestis kontsert poolteist tundi, publik annetas Antonite pere heaks kokku ligi 370 eurot.

Kontserdil tajutud ja kogetud südamesoojus, hoolivus ja armastus oma koolikaaslaste suhtes jäi hinge, see tõi paljudele kontserdikülastajatele pisarad silma. Õpetajad olid  õpilaste omaalgatusest, headusest  ja siirusest meeldivalt üllatunud.

Materiaalsed väärtused on taastuvad, kõige olulisem, mis inimese hinge jääb ja talle jõudu annab, on hoolivus ja armastus. Aitäh kõigile Suure Südamega inimestele!

Tubli ja optimistlik pere

*Majatarbeid, mööblit  ja riideid on Antonite perele juba aktiivselt toodud, praeguseks on esmavajalik enam-vähem olemas

*Kui keegi veel mõnda mööblieset pakkuda tahab, võiks enne konsulteerida Puurmani valla lastekaitsetöötaja ja sotsiaalpedagoogi Karmen Alleviga

*Tema telefoninumber on 53341408

*Rahalised annetused on endiselt oodatud kontonumbrile 10022081095002 (Monika Anton).

*Sotsiaaltöötaja kinnitusel on Antonite pere tubli ja optimistlik

*Ajutise elamispinna said nad Sadukülas kahetoalises sotsiaalkorteris

*Kui kindlustusfirmalt  raha kätte saadakse, kavatsetakse oma kodu taas üles ehitama hakata

i

RAINA RUMVOLT

TIINA OOLO

blog comments powered by Disqus