Postitöötajad ja politseinikud lõbustavad Mustvees lapsi

Toimub ka joonistusvõistlus ?Tahan sõita ohutult? ning esineb Politseiorkester. Lapsi lõbustab karvane maskott Lõvi Leo, Eesti Post paneb üles täispuhutava postkontori ning kõik soovijad saavad lasta tembeldada oma kaarte ja kirju Eesti Posti just selleks otstarbeks kasutusele võetud suveniirtempliga. Politseinikud demostreerivad ka korras jalgratast.

Eesti Post ja Eesti Politsei teadvustavad ühise rattaretkega, mis algab Jõhvist ning lõpeb Tartus. Retkel räägitakse, kuidas rattaga ohutult liigelda ja liikluskeerises toime tulla, samuti külastatakse teele jäävaid postkontoreid ja konstaablipunkte. Umbes 150 kilomeetrise retke sõidavad kaasa ka Eesti Posti juhatuse esimees Peeter Raudsepp, Tartu peapostkontori tegevdirektor Tarmo Kirotar, julgestuspolitsei liiklusjärelvalve talituse politseijuhtivinspektorid Raul Sihver ja Tõnu Janter ning maakaartide kirjastamisega tegeleva ASi Regio esindajad.

Sarnased teavitusüritused toimuvad lisaks Mustveele veel Jõhvis ja Tartus, kõigi vigursõidus osalenud laste vahel loositakse välja jalgratas.

EVA KLAAS

blog comments powered by Disqus