POP, laste oma kõnekaart on tõepoolest popp

POP on ettemaksuga kõnekaart, mis sobib kasutamiseks EMT võrgu levialas Eestis toimivates mobiiltelefonides. POPi puhul teeb asja lihtsamaks see, et pole vaja teha liitumislepingut: lihtsalt tuleb osta POPi stardipakett ja laadida oma POPi vähemalt kord kuue kuu jooksul.

Laadida saab elektrooniliselt
Uudne selle kõnekaardi puhul on see, et POPi saab laadida elektrooniliselt ? ise valid kas pangaautomaadist või POPi koduleheküljelt.

See on eriti mugav ja kiire just lastevanematele, sest ei pea ostma kõnekaarte, vaid laed lapse kõnekaarti täpselt nii suure summa võrra, kui arvad heaks lubada võsukesel kulutada.

POPiga saab helistada Eesti telefoninumbritele, võtta vastu Eesti-siseseid ja rahvusvahelisi kõnesid, samuti saata Eesti-siseseid SMS-sõnumeid ja muidugi neid ka vastu võtta.

POPi stardikas sisaldab vastavalt valitud laadimispaketile kindla arvu kõneminuteid ehk kõne-Popze ja SMS-e ehk SMS-Popze. See tähendab, et on kaks eraldi kontot: kõneminutikonto ja SMS-konto. Vastavalt sellele, kas räägid või saadad SMSe, võetakse maha kõne-Popze või SMS-Popze.

Üks kõne-Popz on siis üks minut kõneaega ja üks SMS-Popz on üks SMS. Kõik POPi telefoninumbrid algavad prefiksiga 059.

Ohjeldamatult lobiseda ei saa
Uus kõnekaart on kasulik just lastevanematele, sest lapsed ei oska hinnata, kui palju nad telefoniga räägivad või kui palju nad sõnumeid saadavad.

POPiga on aga nii, et kui konto tühjaks saab, siis enam helistada ega SMS-e saata ei saa. Nii saavadki lapsevanemad oma võsukeste telefoniarveid ise kontrollida ? seda ettemaksu teel.

Mida rohkem POPile korraga kõneaega peale laed, seda odavam on kõneminut.

Lastele on ilmunud ka uus POPi koomiks, kus saab tutvuda selliste tegelastega nagu Bobid ja Pultred. Huvi uue ja huvitava toote vastu aina kasvab.

Loodame ainult, et natuke agressiivsed reklaamid televisioonis lastele halba mõju ei avalda.

MARIS VAHER

blog comments powered by Disqus