Pooled Tammemäe turismitalu kliendid on välismaalased

Möödunud sügisel uue, Trofee nime kandva jahimaja avanud Tammemäe turismitalu klientidest on pooled välismaalased ja pooled Eestist, ütles peretütar Kärt Viht.

Vabu nädalavahetusi meil pole ja ka nädala sees on päris palju askeldamist,” rääkis ta.

Kui juulis olid Tammemäel ülekaalus puhkajad, siis muul ajal on maja enamasti seminaride ja õppepäevade päralt. Lisaks valitakse õhtuseks meelelahutuseks kahe ja poole tunnine giidiga matk loodusse või jahilaskmine.

Oleme oma majja oodanud eelkõige nautijaid. Algul, kui inimesed meie majja tulevad, ehmatab neid, et mobiililevi ei ole kõige parem ja veel üht-teist. Peagi sulanduvad inimesed  Trofee keskkonda ja juba õhtuks on nad väga rahul.”

Kui juba Tammemäele sõita, siis enamik klientidest ööseks ära ei lähe, nad on sellega juba arvestanud. Metsavaikus soosib rahulikku puhkust.

Tammemäel on hakanud käima palju loodushuvilisi välisturiste, nende hulgas linnuvaatlejaid, looduse pildistajaid.

Koostööd tehakse mitmete loodusturiste Eestisse toovate firmadega, Tammemäe on nende jaoks majutus- ja toitlustuskoht. Nad sõidavad ringi igal pool üle Eesti. Lääne-Eestis on loodushuvilisi turiste küll rohkem, kuid tasapisi hakkavad nad ka Kesk-Eestisse jõudma,” teadis Kärt Viht. Loodushuvilisi Eestisse toovatel firmadel on ka oma giidid, kes valdavad võõrkeeli, nemad korraldavad ise ümbruskonda jalutuskäike. Lisaks naudivad külalised ka saunamõnusid.

Trofee pakub kõigi mugavustega ööbimisvõimalust kuni 50 inimesele, majas on 25 numbrituba.

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus