Ponte Õmbluses valmivad reisisaatjate vormivestid

Tallinna Trammi- ja Trollibussikoondise hankes reisisaatjatele 400 vormivesti õmblemiseks osaleb Eskus tegutsev õmblusfirma Ponte Õmblus.

Firma omaniku ja juhi Jaan Halliste sõnul aitas neil hankes osaleda ettevõtte endise omanikfirma kangavaru, mida Pontel on õigus küllaltki soodsa hinnaga realiseerida.

Kangas on üldiselt üsna kallis, kui seda väikestes kogustes osta,” märkis Halliste ja lisas, et küllap oli soodsa hinnaga materjal üks teguritest, mis neil hankes osaleda aitas.

Vestid on mõeldud kasutamiseks nii suvel kui ka talvel jope peal, seda võimaldab  topelt esiliist. Tegemist pole lihtsa mudeliga, kuid Ponte Õmbluse kogenud töötajad saavad tööga kenasti hakkama. Aega vestide valmissaamiseks on üks kuu, sest 4. septembrist peavad 400 reisisaatjat juba uutes vormiriietes  tööle hakkama.

Ponte Õmbluse juht Jaan Halliste ostis märtsi alguses seni Berendseni kontserni kuulunud firma skandinaavlastelt välja. Firmas on 22 töötajat, neist õmblejaid 15, töö käib ühes vahetuses. Ettevõtte 2008. aasta käive oli 14 miljonit krooni.

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus