Põltsamaal valmistutakse arengukonverentsiks

Teisipäeval toimunud Põltsamaa linnavolikogu istungil oli päevakorras praeguse arengukava muutmise esimene lugemine. Volikogu liikmed kiitsid heaks arengukava avalikustamisel tehtud ettepanekud. Linnavolikogu arengu- ja ettevõtluskomisjoni esimees Margus Oro teavitas aga volikogu 2. novembril korraldatavast Põltsamaa arengukonverentsist.

“Arengukonverentsile on oodatud mõtteerksad inimesed Põltsamaa linnast ning Põltsamaa, Puurmani, Pajusi, Imavere ja Kõo vallast ? niisiis kogu kunagisest Põltsamaa kihelkonnast. Ettekannetega esinevad tuntud inimesed, kelle elu ja töö on seotud või oli kunagi seotud Põltsamaaga. Kindlasti kuuleme neilt uusi mõttearendusi, aga ka vanu tõdesid, mille meeldetuletamine ja arvestamine tulevase arengu suhtes oluline on. Ettekannetele järgnevad mõttetalgud,” rääkis Margus Oro, kelle sõnul toimus esimene Põltsamaa arengukonverents 1999. aastal.

Margus Oro arvates peaks arengukonverents andma põhiliselt mõtteainet Põltsamaa uue arengukava koostamiseks.

“Kui lähtume sellest, et tulevane arengukava peaks kajastama visioone 2020. aastani, tuleb mõelda sellele, missugusena me siis Põltsamaa linna näha sooviksime ning millest on huvitatud kodanikud, kes siis linnas elavad,” märkis ta.

JAAN LUKAS

 

blog comments powered by Disqus