Põltsamaal uus sularahaautomaat

Põltsamaa Selveri Jõgeva maantee poolses küljes Eesti Posti pakiautomaadi kõrval asuvasse ruumi on paigaldatud SEB sularahaautomaat.

SEB kommunikatsioonijuhi Silver Vohu sõnul vahetas pank Põltsamaa sularahaautomaadi välja uue masina vastu, mis võimaldab klientidel lisaks sularaha väljavõtmisele ka raha sisse maksta.

Pangaautomaadi ruumi uks on tööajal lahti ning muul ajal ehk ööpäevaringselt saab seda avada kõigi pangakaartidega. Seega saavad automaadi väljamaksefunktsiooni soovi korral kasutada ka teiste pankade kliendid. Samas seni asunud tavaline sularaha väljamakseautomaat teisaldatakse neljapäeval,” teatas Vohu.


Tema kinnitusel võtab uus automaat vastu kõikides vääringutes korrektseid euro paberrahasid. Välja saab automaadist aga võtta 10-, 20- ja 50-euroseid rahatähti.

Automaadi spetsiifikast tulenevalt ei väljasta see  5-euroseid, kuid need kupüürid käibelt ei kao ning tavalistes sularahaautomaatides on nad endiselt olemas,” kinnitas Vohu.


Veel selgitas panga kommunikatsioonijuht, et sularahateenuseid pakutaksegi rohkem automaatides, sest sealt saab klient seda  soodsamalt või lausa tasuta.

Põltsamaa kontor pakub endiselt sularahateenust, kuid tuleb tähele panna, et seal on teenus tasuline. Põltsamaa kontor ei ole alates 3. veebruarist enam esmaspäeviti pikemalt avatud, vaid see on lahti esmaspäevast reedeni kella 9-16. See muudatus ei tohiks meie kliente eriti mõjutada, sest sularahatehinguid saab nüüd teha uues automaadis ööpäevaringselt. Peamisi pangatehinguid saab teha ka Põltsamaa Postipanga kontoris, mis asub aadressil Silla 2 ja on avatud esmaspäevast reedeni 9-18 ja laupäeviti 9-12,” rääkis panga kommunikatsioonijuht.

i

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus