Põltsamaal tuleb laupäeval kaheksas veinipäev

 Pidustused algavad hommikul kesklinnas koos kohalike isetegevuslaste kontsertprogrammiga kultuurikeskuse ees ning eelkõige mitmesuguste lastele mõeldud tegevustega Roosisaarel. Õhtune pidu tuleb lossihoovis ja kestab üle südaöö. Rahvast lõbustavad seal Eestis tuntud artistid ja muusikud.
 Kultuurikeskuse ees kaubeldakse käsitöölaadal. Päevakavas on ka sportlikud jõukatsumised ning ASi Sadolin jõutõsted värvipurkidega. Kultuurikeskuse galeriis saab näha fotonäitust “Põltsamaa nägu”. Parimate fotode autoreid on plaanis ka autasustada.
 Roosisaar on sel päeval peamiselt laste päralt nagu ka varasematel aastatel. Seal saab poniga sõita, hüpata batuudil ja muud põnevat teha. Kohal on ka rollinäitleja Ivar Lett Tallinnast, kes lastega tegeleb. Põltsamaa kultuurikeskuse laste näitemängustuudio Viribus Unitus mängib Roosisaarel katkendi näidendist “Väike nõid”
 Kesklinnas kestavad veinipäeva pidustused kella kolmeni päeval ja on rahvale tasuta. Lossihoovi õhtul kell 19 algavale peole saab aga piletitega.
Peotelki on oodata esinema suupilliansamblit Piccolo, ansamblit Untsakad, tantsutruppi Blue Hats, Tartu tünnipunti jt. Tantsumuusikat on lubanud tegema tulla Meelis Punder ja Anti Kammiste. Lossihoovis saab tänavugi nautida ilutulestikku. Ilmselt võib oodata ka üllatusi.   
Pikemalt loe neljapäevasest Vooremaast.
VAIKE KÄOSAAR  

blog comments powered by Disqus