Põltsamaal lõpeb Jõgeva maantee remont

Juuli lõpus alanud Jõgeva maantee rekonstrueerimine Põltsamaa linnas on jõudnud nii kaugele, et soodsate ilmaolude korral jõutakse sel nädalal enamike töödega ühele poole. Järgmise nädala algul avatakse remondis olnud lõik taas liiklusele.


Tänava rekonstrueerimistööde käigus on toimunud vana katte eemaldamine, sademeveetorustiku ehitamine, äärekivide paigaldamine ning uue katte paigaldamine. Esialgne ajakava nägi ette, et tööd lõpetatakse oktoobri keskpaigaks. Rekonstrueerimistöödega tegeleb objektil OÜ Warren Teed.
OÜ Warren Teed juhatuse liikme Silver Seepteri sõnul on siiani püsitud töödega graafikus ja alumine asfaldikiht on Jõgeva maanteel praeguseks juba paigaldatud. Lähipäevil saab ka autod peale lubada.
„Kui sademeid lähimatel päevadel ei tule, siis loodame järgmise nädala algul Jõgeva mnt jälle autoliiklusele avada.
Hetkel tegeleme asfalteerimisega – alumine asfaldikiht on juba paigaldatud, ülemise kihi paigaldamine toimub selle nädala jooksul, eeldatavasti neljapäevani. Ma arvan, et meil pole mõtet teed enam väga kaua suletuna hoida ja ka kohalike elanike mugavuse huvides saame selle õige peatselt liiklusele avada,” lausus Seepter.
Jõgeva maantee rekonstrueerimise kogumaksumuseks on 674 171 eurot koos käibemaksuga. Rekonstrueeritava lõigu pikkuseks on 1010 meetrit, Põltsamaa vald sai riigilt selle teelõigu remondiks 490 752 eurot toetust.

TAAVI KELDER

blog comments powered by Disqus